www.sudzibas.lv Veikals Ziedi Nelaipna apkalpošana

Veikals Ziedi - Nelaipna apkalpošana

26.07.2019 Devos uz veikalu "Ziedi" , kurš atrodas t/c "Pilsētas Pasāža", Jelgavā , Driksas iela 4.
Veikalā ienācu 20: 45, biju diezgan pozitīvi noskaņota. Uz manu: "sveiki, pie jums vēl drīkst? ", slaida auguma tumšmate uz manu sveicienu neatbildēja un vienīgais, ko pateica, turot rokās kases aparāta čekus "nē! "
pārdevēja izskatījās ļoti nelaipna un nemaz neskatījās manā virzienā. Pulkstenis jau bija 20: 57, joprojām atrodoties tirdzniecības centrā, maniju šo jaunkundzi dodoties mājās. Iepriekš biju vairāk kā pārliecināta, ka šī centra veikali strādā līdz pulksten 21: 00, bet laikam uz šī veikala pārdevēju noteikumi neattiecās vai arī dikti steigusies prom.
Beigās uz sava tuvinieka 50 gadu jubileju devos bez ziediem, jo pati strādāju līdz vakaram un vienīgā iespēja, skrienot garām, iegādāties svaigus ziedus bija tieši šis veikals.
Ieteiktu jaunkundzei pamācīties pieklājības manieres vai meklēt citu darba vietu, kura nav saistīta ar klientu apkalpošanu.

R RXX 28.07.2019

Meli! Uz stacijas pusi ir 24/7 ziedu bāze. Laikam jau dikti skauda, ka pārdevēja tika mājās 3 min agrāk.

L liene1894 28.07.2019

Runa neiet par to,cikos darbiniece tika mājās ;)
Runa iet par to,ka 20:45 klients,kurš ienāk salonā vairs netiek apkalpots!

M Mego izmeklētājs 28.07.2019

Runai nav kājiņu nevar paiet.

V Veroniqque 29.07.2019

Es arī strādāju tirdzniecībā. Un Jūs nedomājat ka, ja veikals tiek slēgts 21:00, tad pirms slēgšanas ir jāaizpilda kases žurnāli un visādi citādi papīra/naudas jautājumi. Jo tās 10/15 minūtes ko tas aizņem, pēc 21:00 darot darba devējs jau neapmaksā. Un kāpēc man būtu jātiek mājās vēlāk :))

L liene1894 29.07.2019

Es arī strādāju tirzniecībā ;)
Jautājums vairāk tika pacelts par to, ka 20:45 klienti vairs netiek apkalpoti, nevis par to cikos pārdevēja aizgājusi mājās!

V Vittusha 31.07.2019

Un Jūsu zināšanām man ir vājdzirdība. Un apmelot arī nav labi, ne vienu reizi neesmu teikusi nē!
Jūsu slaidā, nelaipnā tumšmate :)