veikals ŠujPati(Singer pārstāvji) - šujmašīnas remonts

Labdien! Nebiju domājusi, ka pienāks tāda diena, kad sūdzībās rakstīšu arī es. Vēlos pievērst sabiedrības uzmanību uz apkalpošanas kvalitāti uzņēmumā ŠujPati. Pirms pus gada iegādājos šujmašīnu singer. Viss bija ļoti labi, labi šuvās. Protams, ka nekas nav mūžīgs un bija nepieciešamība nest uz garantijas remontu, aiznesu, saremontēja nedēļas laikā, par ko paldies meistariem, bet nav saprotams, kāpēc tika saskrāpēts jaunas šujmašīnas korpuss. Vai mums Latvijā ir tik zems apkalpošanas līmenis, ka man jāpriecājas, ka vispār salaboja šujmašīnu, bet tās izskats ir nebaudāms. Ja es gribētu saskrāpētu preci, visticamāk ietu uz Latgalīti... Diemžēl šo situāciju nespēju izmainīt un ietekmēt, jo uzņēmumā kur veica garantijas remontu, par norādi uz bojātu korpusu, paraustīja plecus un klusēja kā partizāni. No sirds novēlu šim uzņēmumam veiksmi un izdošanos, un protams paldies, ka saremontēja manu šujmašīnu.
p.s. varbūt tā mani kāds sadzirdēs.

R

M Martins 30.08.2010

nu neticu ka viņš tev tur speciāli skrāpēja kaut ko, netīšām varbūt mazu svītriņu kaut kur ievilis, nu un? nevari vairs pašūt? uzzīmē puķi tajā vietā lai tik ļoti tā švīka acīs neduras.. nu taka mazs bērns.. pati neko nekad neesi saskrāpējusi?

M Mildiņa 30.08.2010

Tad kad tev Martin, autoservisā mainot bremžu klucīšus ar naglu novilks gar sānu, mēs tev arī teiksim-nu neticu ka viņš tev tur speciāli skrāpēja kaut ko, netīšām varbūt mazu svītriņu kaut kur ievika, nu un? Nevari vairs pabraukt? Uzzīmē puķi tajā vietā lai tik ļoti tā švīka acīs neduras... nu tā kā mazs bērns... patis neko nekad neesi saskrāpējis?

R Renāte 30.08.2010

Netīšām vai tīšām tā nav attaisnojama rīcība. Saskrāpēts šujmašīnas korpuss liecina par attieksmi pret darbu.

M Martins 30.08.2010

nu parādi cik liela tā tava švīka tur ir?

R Renāte 30.08.2010

Kā lai es tev to parādu? Kājiņas paplešu vai kā citādāk?

R Renāte 30.08.2010

Martin, tur ir vairākas švīkas viena pie otras. Vēlies visu pārvērst par balagānu, varbūt Tu to puķīti tur uzzīmēsi?!!! Ja cilvēks ir profesionālis savā darbā, viņš to organizē tā, lai situācija "netīšām" nenotiktu. Ceru ka pret nākamo klientu precēm meistari būs rūpīgāki.

R Renāte 30.08.2010

Kādam šeit patīk likt komentārus no citu cilvēku vārda!!!

M Martins 30.08.2010

Es nekad tur puķītes neesmu zīmējis un man vispār bail ka var nesanākt. Lai zīmētu vajag gludu virsmu it kā.

M Martins 30.08.2010

Kādam tiešām te patīk likt komen tārus no cita cilvēku vārda :(

R Renāte 31.08.2010

Kurš gan tas varētu būt?

Varbūt Valērijs?

Drīzāk jau Zoja!

M Martins 31.08.2010

Zoja vairs nestrādā, tad jau laikam Cojs.

R Renāte 31.08.2010

Kāda Zoikai varētu būt daļa gar saskrāpētu šujmašīnu? Tā jau tagad pa augstiem plauktiem vazājās.

M Martins 31.08.2010

Cojs arī tāds kluss palicies, pēc tā gadījuma ar Bruno.

D darbs 04.09.2010

A VOT PRIECAJATIES PAR LATVIJU A TO VISU LAIKU KRIEVIJA DA KRIEVIJA VO DZIVITE...

A ALLA 25.11.2010

Вот интересно, я тоже машинку свою отдавала в ремонт в этом магазине, убедительно просила взять вместе с чехлом, потому, как очень аккуратно отношусь к своим вещам, на что получила немедленный отказ.Кое-как но я своё намерение "отвоевала", машинка без единой царапинки - а возвратили с поцарапанным корпусом! Теперь то я понимаю -что я не единственная!!Очень хочется надеятся что это вина чудо-мастера, а не продавцов, которые кстати самые лучшие в Риге!!!

tantr 19.06.2013

Знаете там ест такой мастер ломастер Олег. Он мне вернул машинку через месяц после того как мне ничего не сделал. И вернул сломанную. Мне другой мастер сказал что такого еще не видел. Вообщем больше к ним обрашаться не надо. Понтов у этого Олега много но делать он не умеет. Его номер мобильного 29513379.

tantr 19.09.2013

Отнесла две машинки в ремонт так они приняли сказали что позвонят. Я уехала а через 2 часа позвонили и сказали что делать не будут. Так зачем вообще принимать надо было? И главный на фирме у них Андрей!!! Он то и принял такой решение хотя Олег-мастер сказал что мог бы сделать без проблем. Так вот этот Андрей что хочет то и делает с людьми. Я встречала уже несколько клиентов которые жаловались на эту фирму. То не отремонтируют, то отказываются то заламывают такую цену не понятно откуда и прейскуранта на работу у них нет вообще. Работаю на глазок. Я в конце концов нашла другого мастера и он все отремонтировал практически за спасибо. Всем желаю игонорировать эту фирму.