Veikals "Simba" - Apkrāpšana

Veikalā Simba Dzirnavu ielā 129 mani apšmauca! Pirku dažādus veidgabalus par palielu naudas summu un tikai mājās konstatēju, ka iepirkumu maisiņā pārdevējs nav ielicis 10 gabalus pārejas veidgabaliem no 16 mm uz pus collu 8 latu vērtībā, bet čekā šīs preces ir iesistas. Es saprotu, ka pierādīt šo faktu man būs praktiski neiespējami un tā būs lieka sava laika un naudas tērēšana! Lai jau tiek! Bet mani kā veikala klientu uzņēmums ir zaudējis! Brīdinu arī pārējos, esiet uzmanīgi iepērkoties šajā veikalā, sekojiet līdzi!

J

V veiksminiece 04.11.2012

jaa kluudiitie nav cilveeciigi :) aizej gan uz to veikalu, varbut pardeveja attapaas mazliet veelaak. J tad vel neatdos, drosi izvelies citu veikalu.

S Sintija2905 17.11.2012

Nu nevajag jau tā nolikt kļūdities ir cilvēcigi, vajadzeja iet un pateikt, viss būtu kārtībā, veikalā attieksme ir laba vienmer iesaka un palīdz visos jautājumos

S sheites 08.12.2012

Būtu tu aizgājis uz veikalu, kļūda tiktu labota - neaizmirsti, ka klientam vienmēr taisnība!

S Sintija2905 19.10.2013

Sausmiga attieksme, nemak problemas risinat veikala vaditajs Aigars Miezitis, blauj, Es iepirkos diezgan labu naudas summu, maisitajam bija problema, griezos pie veikala vaditaja, bet vina drausmiga attieksme, nemak normali atrisinat problemu, veidlapas ari nav sagatavotas, lai rakstitu pieprasijumu un savu sudzibu.Tada sajuta, ka viniem klienti nav svarigi, tikkai pardot un ja kas jarisina, negrib neko uznemties.Ieteiktu neiepirkties, ja negribat problemas.