Veikals Saule! priekšnieki sēž Daugavpilī - bez komentariem

Saules veikala Daugavpili neizmaksa pilnu algu! cilveki nostrada janus, savas brivas dienas iet paliga citas mainas stradat, ir virsstundas, bet no prieksniecibas atnak algas lapina, kura skaidri redzams, ka nav pieskaititas klat virsstundas! attieksme pret datrbiniekiem ir šausmiga!
Neiesaku iepirkties nevienam šajos veikalos.. ta ir veikalu kjede, cik zinu ir ari citos rajonos sadi veikali! tur pardot vecas galsas, etikudeni parmazgatas, plauktos stav vecas preces, kuram terminjs jau maija beidzies... NEIESAKU NEVIENAM IEPIRKTIES SAULES VEIKALA DAUGAVPILI UN SAJOS SAULES VEIKALOS CITOS RAJONOS!

G

Komentāri (5)

J jekabs 22.07.2011

jaaaa, man pazinja stradā šaja veikala Daugavpili! vinjai ari nemaksa pilnu algu, nošmauc stundas, protams, ka nav nekadas piemaksas, ja strada svetku dienas.. vecene, kura sezh ofisa ir drausmiga, nemaz neruna pa telefonu, tik rupji atcert, ka kada jums mazie stradnieki ir darišana, ka vinji skaita algu, ja kautkas nepatik, lai tinas prom no darba... un tiesam ta ir taisniba, ka galas parmazga un liek atkal pardoties.. vecas kukas tur pardot, nedelu vecas... nerunajot par citam precem, piemeram makaroni tur vispar stav jau 5 gadus iznjemti no citiem veikaliem! neejiet tiesam uz siem saules veikalu kjedes veikaliem, ja jums sava veseliba ir darga

H hihihaha 22.07.2011

jā---cenas tur arī ir augstākas kā citos veikalos un nesampatizē tā kēde:):):)

A Andrejs 23.07.2011

esmu Daugavpilietis.. es zinu to veceni no Saules veikalu kjedes ofisa Daugavpili.. vinja algas liek nevis pec stundam, bet pec savas patikas, vienkarshi pretiga vecene.. un tie veikali ari smird un cenas augstas... nejiet uz siem veikaliem!

V Varis 29.07.2011

Ja jūs redzētu, kas Pļaviņās darās. Derīguma termiņš precēm mainās ik pēc kārtējā termiņa beigām. Preču kvalitāte vispār atsevišķa tēma. Attieksme pret darbiniekiem... par tādu attieksmi darba devējus no "Antarisa" var saukt pie kriminālatbildības...

G gatis 30.07.2011

Aluksnes veikala ari attieksme pret darbiniekiem ir vnk tiesaa sudzama! Daugavpili ta prieksniece ari algu maksa pec sirds patikas! kuce tada
visi darbinieki parstrada normalas stundas, bet ta Daugavpils kuce stundas saliek poec svas patikas! terminjs precem ari notecejis... neiesaku nevienam iegriesties šajos veikalos Latgale un Vidzeme.. sausmas.. kautkadi komunistu izveidoti veikali.. zhel to darbinieku, kuri tur vergo!
paskatas, kas daras pie Aluksnes veikala... sausmas..
http://www.draugiem.lv/user/1024538/gallery/?pid=224057259

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes