Veikals SAMSUNG - Uzmācība

Sveiki!

Biju Latgalē pie radiem,nolēmu iegriezties vienā no sadzīves tehnikas veikalā,lai apskatīties cenas, varbūt arī kaut ko nopirkt. Iegāju iekšā,uzreiz klāt bija ''uzmācīgais,ja nešaubos,Māris'',ko piedāvāt?vai nevēlos to un šito un vēl kaut ko? Mēģināja''iesmērēt'' VIASATu ,it kā es to šķīvi nevaru noprkt pie sevis Jelgavā :) No visa atteicos,lāgā neapskatījusi preci gribēju iet ārā,nepatīk,kad uzmācas,parādījās(nezinu no kurienes...) ''ērglis''ar garu,līku degunu-KRIEVS un sāka urliski uzmākties ar savu preci. Nezināju kā tikt laukā. Šausmīgi!!! Vai tiešām Ludza tā nolaidusies un neko nepērk vairs iedzīvotāji,ka tā ir jāuzvedas. Un...ļ.cien. KRIEVA kungs,Jūs tomēr dzivojat Latvijā

Y

Ausainītis 24.11.2012

Brauc vien atpakaļ uz savu Jelgavu, un nepiesmirdini mūsu mīļo Latgali ar savu lielčiuļu smirdoņu!

S [email protected] 24.11.2012

Nu ko lai saka ta tani veikala ir, jo prece neiet

E ex... 13.12.2012

oho-ho, man prieks redzēt rakstu par šo veikalu:) Pati strādāju tur-Murgs!!! Pārdevēji nav vainīgi, uzmācas tikai tāpēc, ka to liek saimnieks un Viņa iedomīgā sieva. Tie uzskata, ka ir pasaules naba, bet visi pārējie niecības...Staigā abi mēles trīdami par citiem, tik slēpj savas ģimenes netikumu! Lielu lielais FUI!!!

O OLY 14.02.2013

TRACINA TĀDI, KAS UZMĀCAS UN VĒL PIE TAM KRIEVISKI!SŪDA GABALI!

O OLY 14.02.2013

AK, NEPAMANĪJU, KA LATGALĒ. KRIEVISKI LATGALĒ-NORMĀLI

A arita 10.05.2013

Jānosūta ciemos valodas inspekcija:)