Veikals Rīts Valmierā - Apkalpošana

Vēlos izteikt sūdzību par veikala Rīts Valmierā dažu pārdevēju apkalpošanu un attieksmi pret pircējiem.Iepērkos šajā veikalā katru dienu,esmu šī veikala patstāvīgs pircējs un neuzskatu,ka pārdevēju nelaipnās attieksmes dēļ man būtu jāmaina sava iepirkšanās vieta,jo apmierina šī veikala sortiments un arī cenas.Veikalā divas maiņas ,kas ir kā diena pret nakti apkalpošanas ziņā.Pārdevējai,krievu tautības sievietei pie gaļas vitrīnas pircēji ir pēdējā vietā,viņai svarīgākais ar salvetēm paplātes tīrīt un steigā vitrīnu krāmēt,bet priekš kā,priekš pircējiem,kurus viņa apkalpo nelaipni un acīmredzami nelabprāt.Ar neapbruņotu aci redzams,kā viņai nepatīk pircēji,kas nāk.Ja viņu neuzrunā,apkalpošanu gaidīsi ilgi.Pie kases arī strādā kautkas šausmīgs,sieviete gados,kura vīrietim atsakās pārdot cigaretes,jo tās ko vīrietis vēlējās ir otrā stendā un otra kasiere lūk kautkur aizgājusi un viņa netiekot klāt,varot dabūt tik tās kas pie viņas.Bet kā tad sanāk pircējs maksā,bet nevar nopirkt to,kas ir veikalā.Viņas pienākums taču bija aiziet un pasaukt ,lai varētu pārdot to ko pircējs vēlas.Un nedod Dievs Tev cilvēkam pietrūks nauda pie kases un Tu cilvēks atteiksies no kāda pirkuma,pārgrieztu ģīmi Tevi sūtīs cauri visam veikalam,lai atliec tur kur ņēmi,vai tad tas nav jāizdara pēctam viņai.Kad redzu šo maiņu strādājam veikalā iet nevēlos.