Veikals "House", Galerija Centrs - Apkalpošana

Mīļās veikala "House" pārdevējas.. Es saprotu, ka dzīve ir grūta, algas ir mazas, garastāvokļa nav, bet.. Tad nevajag strādāt apkalpojošajā sfērā! Sapratu, ka veikala pārdevējas vispār nav informētas kas ir "labs klientu apkalpošanas standarts", vai vienkārši pašas negrib būt labas un kompetentas. Nu žēl. Ja godīgi, nožēlojami. Pilnīgi nožēlojams apkalpošanas līmenis.
Turpetī blakus veikalā "Cropp Town" super apkalpošana, smaids un sapratne pārdevēja sejā, un arī reāla palīdzība. Un abiem veikaliem viena vadītāja. Dīvaini..
Saraujat, meitenes! Vai arī ejiet strādāt kautkur, kur klienti jūs "netraucēs" :)

K

A Armins Zeltins 06.07.2012

Jaa es ari to pamanijis esmu taisni house veikala taisni galerija centrs tur strādā kaut kāda jauna meitene kas iztaisās no sevis nekāda viņas uzdevums ir apkalpot klientu bet viņa paņirgs pa tevi ja izskatīsies viņas acīs smieklīgi naturāli sejā ieņirgs vel es uzskatu ka ar pirkstiem uz klientiem nav jārāda un jāķiķina