www.sudzibas.lv Veikals Cosmo pardeveju attieksme

Veikals Cosmo - pardeveju attieksme

26. janvari bijam kopa ar gimeni veikalos Cosmo. Caka iela 37 veikala atradam kazoku un paprasijam pieturet lidz 27 janvarim (lidz nakamajai dienai). Pardeveji pierakstija telefona numuru, pateica ka lidz ritdienai kazoks gaidis mus. Atbraucam sarunataja datuma un izradas, ka pardeveji pardeva to izveleto kazoku. Mums pat niepiezvanija ne uz pardosanas bridi ne velak lai pabridinatu lai mes nebrauktu. Bet galvenais ka mums pat neatvainojas, it ka jusu problemas un viss. Sausmiga, cuciga attieksme pret cilvekiem un ja Cosmo veikala administracija pielauj tadu pieeju tad es nekad nepienaksu pat klat Cosmo veikaliem. Nevienam neieteiktu Cosmo veikalus, ja tikai nav velmes aiziet no turienes ar sausmigo noskanu.

B Brenda 26.01.2014

Nesaskatu tur neko šausmīgu.Ko tad staigā pa veikaliem, ja nav naudas.pareizi darīja, ka pārdeva. Aŗī es strādāju veikalā, diezgan populārā(ne Maxī) un mums ir pat aizliegts, kaut kādu preci atlikt pircējam, kaut vai uz piecām minutēm.Tā tu vari palikt arī bez darba(ir jau vairāki tā atlaisti), jo visas tavas darba stundas tiek vērotas monitoros(visur ir kameras).Ta, ka nākošreiz ņemiet līdz naudiņu.Arī, pašai bijis, kad kaut ko foršu ieraugu, kas nav katru dienu nopērkams, un sirds sažņaudzas, bet algas diena tikai nākamā dienā:)

Minesota 26.01.2014

Tu jau dzīvo rītdienā?!?!?!?!?!?

G13 26.01.2014

Pēc mēneša no šīs autores būs sūdzība par kādu no kredītiestādēm.

T Tutsi 29.01.2014

Debilisms! Kapec jastaiga pa kazoku veikaliem ja naudas nav!!! un kapec pardevejai vajadzeja jums kaut ko atlikt- ta bija jusu draudzene, vai masa? Tas ir vinas darbs, pardot preci, nevis ar tadiem pircejiem cakareties!! To kazoku cilveks tak nopirka un super! Bet ja jus ritdien neatbrauktu pakal? Tad Cosmo nestu zaudejumus? Jus tak rokas naudu tur neatstajat

L Lelle Bez Matiem 29.01.2014

Sūdzība taču ir par to, ka pārdevēji SOLĪJA to kažoku atlikt, un pazvanīt ja nu kas! Protams ka tizla apkalpošana, ja sola vienu un dara citu!