Veikals Austris, Baloža ielā - Sīka krāpšana

Pārdevēja, izmantojot, ka pircējs pirkuma veikšanas brīdī paralēli runājis pa telefonu, apšmaukusi pa 0,10 centiem.
Čeku devusi nevis pircējam, bet nometusi kaut kur tālāk, kur jau biji citi čeki, kā rezultātā pircējs pēc pirkuma veikšanas čeku gan no tās kaudzītes izmakšķerējis, bet diemžēl tas izrādījās cita cilvēka čeks un nekādas pretenzijas celt vairs nevarēja.
Tika pirkti 2 saldējumi, kas gabalā maksāja 0,49 euro, par ko kopsummā paprasīja nevis 0,98, bet gan 1.08 euro.
0,10 euro kabatā pārdevējai un lielais fui viņai no pircēja, kas gan jau šajā veikalā iegriezīsies vēlreiz un turpmāk noteikti skatīsies uz pirkstiem un pieprasīs, lai čeku nevis nomestu kaut kur lejā pa slīdlenti, bet dotu rokā.

A absk12 28.05.2018

Nopietni?10 centi?Viņa noteikti pēc maiņas laidīs uz Las Vegasu ar Jūsu 10 centem! Varbūt vienkārši Jūs kļūdijāties ar saldējuma cenu...

V Vīlies pircējs 28.05.2018

Nekļūdījos, bet latviešiem ir raksturīgi attaisnot sīkas netaisnības, krāpšanas.
Tas ir tik tipiski latviešiem, ko tad viņi, viņi jau neko, piecietīs...
Tik tiešām, ja salīdzina, ka mūsu sabiedrībā attaisno pat nopietnus likumpārkāpējus, tad tie 0,10 centi ir nekas.
Bet no tādiem 0,10 centiem veidojas cilvēka morālā stāja. Pārdevējai veikalā tie ir tikai 0,10 centi, kādas zīmīgākas profesijas pārstāvim tā būs jau krietni lielāka summa, bet mūsu latviešu avis attaisnos. Tas ir tik latviski.

Bomboklak 28.05.2018

Es saprotu, ka 10 centi, tomēr, ir naudiņa.

Bet, nu come on! Nopietni? 10 centu dēļ, Vīlies pircējs nāk spamot interwebā?

Smieklīgi.

V Vīlies pircējs 28.05.2018

Šī komentētāja morālā stāja ir tieši tāda pati. Nu, apkrāpa, nu un kas. Varbūt arī pats kādreiz kaut ko šādu darījis, tāpēc nešķiet netaisni.

C critical thinker 28.05.2018

ām, kā jūs iedomājaties, ka pārdevējs tos 10 centus izņems sev?

Bomboklak 29.05.2018

Tur jau tā lieta, ka Vīlies pircējs nav iedomājies, ka kasiere to naudu sev nemaz nevar izņemt. Ja summa parādās čekā, summa parādās arī stingrās uzskaites čekā.

Tātad dienas beigās, kasē ir jābūt tik daudz naudas, cik stingrās uzskaites čekā. Ja par daudz, tad slikti, jo ir pārpalikums, par ko kasiere var dabūt sodu, ja par maz tad arī slikti, jo kasiere nav paņēmusi pietiekoši naudas,