www.sudzibas.lv VEF Peldbaseins Baseinam nav fēnu

VEF Peldbaseins - Baseinam nav fēnu

Uzskatu ka baseinam vajag nodrošināt tādu parastu lietu kā FĒNS.

Aizejot šodien uz VEF baseinu un palūdzot, lai man garderobiste iedod fēnu, viņa uz mani sāk kliegt ka fēns jāņem pašiem līdzi, uz manu atbildi ka principā baseinam fēns jānodrošina tāpat kā kafejnīcai tīra dakšiņa, viņa atbildēja, lai izlasu baseina noteikumus.

Cik es zinu baseinos ir fēni un nevienam nesagādā problēmas arī iedot baseinam piederošo. Galu galā tā arī nesapratu kur īsti ir problēma, jo šis taču nav viņas fēns un arī nebija nekāds pa 20ls-... parasts, lēts optimas līnijas fēns.

Un par ko tad īsti es maksāju? Jā, maksāju maz, bet tas neliedz man saņemt primāro, tik pat labi var izsūkt no baseina ūdeni un pateikt, lai ņemu līdzi savu.

Tiešām garastāvoklis uz visu dienu sabojāts!!!

Z zaiga 15.04.2008

attieksme pret klientu VEF baseina ir vienkarsi briesmiga fui fui

D Dagmāra 15.04.2008

Cik man zināms, tad tur pat neprasa ārsta izzziņu, ka esi vesels.

J Jones 31.08.2009

Tas ir vienkāršs padomju laika baseins, šī vārda pozitīvajā nozīmē. Nekādu īpašu ekstru, tikai tas, kas tiešām nepieciešams (neesmu sieviete). Gribas super servisu - lūdzu, Rīgā publiskie peldbaseini ir pietiekamā daudzumā.