www.sudzibas.lv Veduvieda.lv Astrologa konsultācija

Veduvieda.lv - Astrologa konsultācija

Biju uz astrologa konsultāciju (54EUR) uz kuru pieteicos mājas lapā www.veduvieda.lv pie it kā astroloģes Tīlijas Klusas.
Esmu bijusi pie daudziem astrologiem, jo esmu viens no tiem cilvēkiem, kuriem ļoti patīk astroloģija kā arī patīk uzzināt par savas dzīves uzdevumiem, kad un ko darīt, etc. Nekad neesmu vīlusies astrologa konsultācijā, vienmēr pēc konsultācijas ir bijusi pacilāta sajūta un atbildēts uz daudz jautājumiem. Esmu mainījusi astrologus, jo vienmēr ir paticis uzzināt par savu personisko karti no cita astrologa interpretācijas. Tāds ir arī iemesls, kādēļ pieteicos pie Tīlijas. No pirmās minūtes konsultācijas laikā sapratu, ka Tīlija nespēj pilnīgi neko nolasīt no manas personīgās kartes. Es pati bez astroloģijas zināšanām, bet ar gadu pieredzi ejot pie astrologiem to spēju izdarīt daudz efektīvāk. Konsultācijas ilgums bija apmēram 40 minūtes, kurās es neuzzināju pilnīgi neko, izņemot to, ka Tīlija nodarbojas ar krāpniecību un viņai nav pilnīgi nekādas zināšanas kā nolasīt personiskās astroloģijas kartes. Plus uzzināju, ka arī numeroloģijā viņai nav pilnīgi nekādas zināšanas, jo viņa man stāsta par ciparu, kas it kā esot es kaut gan esmu pavisam cits cipars (gan pati, gan citi astrologi šo ir apliecinājuši). Konsultācijas laikā biju pilnīgā šokā un nespēju saprast kā cilvēks var uzdrošināties izkrāpt tik lielu naudas summu, ņemot vērā, ka zināšanas šāda veida pakalpojumu sniegšanai Tīlijai Klusai pašai nav. Lieki piebilst, ka pēc šādas konsultācijas biju emocionāli pilnīgi izsmelta un nespēju noticēt, kam biju izgājusi cauri.

K Kieran Barr 21.03.2017

Tas nevienam nav ļauts! Tu iejaucies astrālajā pasaulē ar savu skudras prātiņu, un domā ka tev par to nenāksies samaksāt? Gaidi vien! Nelaimi! Un atceries- visas problēmas tavā dzīvē būs saistītas ar šo ziņkārību. Tu vēl Oija dēlīti ņem un padancini...

D Dakata 24.02.2019

Es piekrītu autorei. Nekaada profesionalitāte, filozofe kam patīk daudz praatot un reklamēt sevi. Kaut ko salasaas un tad atreferee savaa blogaa. Izklausās pēc murgiem..un tas chomiskais žargonu prastums tekstos, kuru Vinja uzskata par stilīgu, nerada simpātijas. Aizkadraa Vinja ir prasta rupekle - naacaas dzirdēt un tie uzbraucieni cilveekiem, nekaadas cienjas.