www.sudzibas.lv Vecrīgas Municipāla Policija Kur tā ir, kad visvairāk vajadzīga?

Vecrīgas Municipāla Policija - Kur tā ir, kad visvairāk vajadzīga?

Vakar gaidiju 10 tramvaju, 13 janvara iela. Pulkstens ta ap 23:00. Pats Rigas cents. Skatamies - klist apkart kadi 8 iedzerusi, skali, agresivi krievu jaunekli. Gados no 17 - 22.

Mes sedejam nostak, tapec neko daudz nemanijam. Bet tad kad iekartojamies 10 tramvaja ieraudzijam isto postu. Visa agresiva banda vienkarsi "nolincoja" kadu virieti (gadi 22-25). Vins nebija dzeris, ne agresivs, runaja latviski - vienkarsi gaidija ar savu draudzeni sabiedrisko transportu. Kadam vienkarsi nepatika ka vins paskatijas.

Mums par prieku, si "jauka kompanija" iekartojas 10 tramvaja. Sis brauciens uz majam bija neatkartojams. Tramvaja tika smekets, agresivi aizskarti pasaziri, meitenem izteikti aizvainojosi piedavajumi.

Pietura uz Satiksmes ielas patruleja cela policija. Policija neredzeja notiekoso. Tramvaja vaditajas neinformeja policiju par notiekoso. Vienkarsi aiztaisija durvis un mierigi aizbrauca talak. Kas notika talak es nezinu, jo izkapu pirms "jaukas kompanijas".

MANS JAUTAJUMS: Kur bija Vecrigas municipala policija, kapec netika informeta policija par notiekoso tramvaja, ja vina pat atradas 15m attaluma no tramvaja. Kapec Krievija tik daudzinats ka latvija diskrimine krievus, ja neskaitamas reizes ir janoskatas ka krievvalodigi runajosie driks talauties ko vien velas, pilnigi ignorejot likumus un etiskas normas.

M Maksims 02.02.2007

Vot nenado gnatj na russkih. Latishi toze horoshi. A kak sebja vidut eto zavisit ne ot nacii a ot cheloveka. Estj narmalnie i latishi i russkie a estj i naobarot.

S Spriditis 27.03.2007

Ja godigi, tad saja raksta piekrist var abiem. Ir krievu tautibas cilveki kuri tiesam ir daudz labaki un atsaucigaki par musu latviesiem. Bet nu vairak, ka pusaudzus, kuri ardas un neievero etikas normas es redzu krievus. Un kas skar policiju, tad par to man ir zems vertejums. Policija skiet vispar neskatas tur kur vajag.

B bilobilo 15.01.2008

Rainis Spainis, kapeec pats policijai nepazvaniji? Ja jau tu skiro peec tautiibaam, tad piebildiishu, ka latvieshi viens par otru taa neiestaajas kaa krievi, diemzeel... Tu jau kaa latvietis buudams vareeji savu tautieti pasargaat vismaz pazinojot policijai par agresiivo kompaaniju, nevis cereet, ka kaads cits to jau ir izdarijis.

P Pilsonis2020 19.01.2008

Interesanti ka tu sēžot tramvaja tik labi dzirdēji ka vīrietis pietura runa Latviski??? Nu ja cilvēks redz to ko viņš grib redzēt!!! Nu lai paliek netēlošu detektīvu!Bet pasaki kāds sakars visai tautai ar astoņiem idiotiem??? Tikpat labi viņi varēja ari kādam krievam pa galvu iedot es domāju ka viņi nebūtu īpaši šķirojuši kas tajā pieturā stāv??? Tādēļ domāju ka nacionālais jautājums te ir pilnīgi nevietā, jo ja tur būtu latvieši tad tu te neko nerakstītu!!! Bet runājot par līkumu un ētisko normu neievērošanu tad Latvija tā ir valdības politika un attiecīgo piemēru redz visi valsts iedzīvotāji!!! Runājot par policiju padoma vai pilsēta kur dzīve jau ir dārgāka nekā pieņemsim Berlīne un policista alga ir 400 lvl var būt normāls policijas darbs??? Pajautā tiem par ko tu balsoji! Starp viņiem krievu nav!!! Bet 112 gan vārēji uzgriezt!!!

P pedro 10.07.2008

4to ti sidel i smatrel na vse eto vzal bi zastupilsa. ili pozvanil a ne pisal tut .. vizval bi policuju i vse, prosto zive6 po principu moja hata s kraju ni4evo niznaju .pazor

K Kika 10.07.2008

10. tramvajs - līdzgi skati tur ir katru vkarau. Un brīvdienās... Maskačka nobāl.

M mazzā 10.07.2008

Jā, par letiņiem runājot... Redzēju, kā uz ielas atspārdija vīrieti. Nevis uz ietves, bet ielas, jo it kā esot gājis tā kā klapētājam - autovadītājam nepatika. Un klapētājs bija letiņš treniņtērpā un ar zelta ķēdēm. Stereotipi...

Nezvanīju policijai, jo esmu meitene un man ir bail. Paldies Dievam, vīrietim viss bija ok.

Bet nu smuki nebija...

K koko 25.11.2008

nesaprotu - kur Tavs 112 zvans un rūpes par sabiedrisko kārtību (un Tava līdzbraucēja?) ???

Līdzīgā situācijā es zvanu 112 un izsaucu ātros un policiju, arī iereibušam, piekautam un narkomānam... visi esam cilvēki un ziemā nosalt reālāk nekā vasaras vakarā...

Policija gan pasīvāka un uz konkrētiem jautājumiem nav atbildes, vien neskaidri minējumi kā rīkoties konkrētās situācijās un taisnošanās, ka nav degvielas un cilvēku, u.t.t...

Mans secinājums: iedomājies sevi cietušā vietā - Tu sev palīdzētu vai ļautu pazemot?

Šokē jau TAVA UN LĪDZBRAUCĒJA - SKATĪTĀJU reakcija vai manis gaidītās neesamība, es rīkotos... bet ir jau situācijas, kad pašam klaji iejaukties arī bīstami, tādēļ zvani 112 un sauc palīgā - līdzcilvēks cieš..

. ... 27.11.2010

научись писать, бля!!!

C CIA 21.09.2017

It kā daudz viņi dara, bet brīžiem arī lažu nolaiž! Trīs cilvēki uzsāka iet pāri ceļam pie zaļās gaismas, ceļa vidū jau sāka mirgot luksafors, bet redzi jāatrodas vienam lecīgam policistam, kas sāka pukstēt neadekvāti! Sāka viņi iet pie zaļās! Laikam policmenis pohains bija, ka to neredzēja!:)))