"Vecrīga" Atpūtas kuģītis - Slikts serviss

Izlēmām ar ģimeni izbraukt ar kuģīti vakara saulrieta reisu, izbaudīt labi laiku, apsēdāmies pašā aizmugurē, jo tur bija šūpojošie krēsli, bet ko mes nezinājām ka tā ir ari atklāta pīpētavas vieta, mums ar mazu bērnu un jutīgiem deguniem šīs liekas šausmīgi. Un kad jautājam vai kaut ko var izdarīt viņi pateica ka neko nedarīs, un otraja stāva visi ari pīpē, ta ka prieks cilvēkiem kas grib izbaudīt labu laiku un neelpot smēķu gaisu, diemžēl, jums tas neizdosies.

20.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no "Vecrīga" Atpūtas kuģītis Support Pārstāvja atbilde 21.06.2021

Sveiki,
Mums uz kuģīša drīkst smēķēt tikai pirmajā stāvā gar kuģu abiem bortiem, kategoriski aizliegts smēķēt kuģa augšējā klājā un kuģa salonā.
Tikko personīgi pats noskatījos ierakstus no kuģa augšējā stāva, cik vien ir redzams, tur neviens nesmēķēja.
Uz kuģa ir norādes, kur drīkst smēķēt, tā ir uzlīmētas acu augstumā, kā arī attiecīgi tur stāv blakus speciālās atkritumu urnas ar iespēju nokratīt pelnus un izmest ārā cigarešu atliekas (benčiku).
Mums kā uzņēmumam vajag būt abās cilvēku frontēs, tie kuri smēķē un tie kuri nesmēķē – tāpēc iedalījām šīs zonas.
Es personīgi pats nebiju konkrētajā brīdī tāpēc nemāku teikt, varbūt cilvēks smēķēja vairāk nostāk no vietas kur var smēķēt, varbūt tāpēc , ka esam uz ūdens un ir ļoti liela gaisa cirkulācija dūmi vēja iespaidā atnāca līdz Jums, bet personāls ir informēts, kurā vietā var smēķēt un kurā nē, un ja viņi konstatēja, ka vieta nav pārkāpta, tad droši vienā tā arī bija, bet es personīgi pats sasaukšu sapulci ar tajā dienā strādājošo komandu, lai saprastu, kas īsti bija. Kā arī vienmēr ir iespēja pasaukt menedžerī, vai tajā dienā galveno personu, lai risinātu šādus jautājumus.
Vēl piebilstot uz Jūsu teikto, ka šis kuģis nav piemērots ģimenēm ar bērniem - tā gan nav taisnība– Tieši kuģītis “VECRĪGA” ir tas, kurš ievēro visus noteikumus, kuri ir nepieciešami, lai visi pasažieri būtu droši uz kuģa, atbilstam visiem Eiropas standartiem, atbilstam visiem Latvijas Jūras administrācijas noteikumiem, esam modernākais kuģītis, uz kuģa vienmēr atrodas profesionālā komanda, kura var risināt un palīdzēt jebkurā brīdī, ja kas notiek uz kuģa. Kuģa sistēmas vienmēr un regulāri tiek pārbaudītas dienas sākumā un beigās. Kā arī uz kuģa ir ļoti labs Kokteiļbārs, kur dzērienkartē ir speciāli izstrādāti daudzi bezalkoholiskie kokteiļi bērniem un pieaugušajiem. Ir pieejamas daudzas ērtības, pledi, ērti krēsli, apkalpošana pie galdiņiem, kondicionieri, un vēl daudz kas cits. Un jautājums, ja kāds ir uzsmēķējis ne tajā vietā, kur drīkst/nedrīkst vai vienkārši dūmi ir atnākuši līdz Jums, vai tas nozīmē, ka ģimenēm, kuras nāk ar bērniem un grib justies droši - vai šis kuģis nav piemērots?
Kā arī ļoti atvainojos cilvēkiem, kuri šo lasa un netika uz reisu dēļ pašreizējiem ierobežojumiem. Pašlaik mēs ievērojam visus epidemioloģiskās drošības noteikumus uz konkrēto brīdi drīkstam pārvadāt TIKAI 65% no kuģa kopējās ietilpības – ceram, ka ātrāk COVID beigsies un spēsim uzņemt atkal visus 100% uz kuģa klāja 

R

Komentāri (10)

Good Intentions 20.06.2021

Paldies par informāciju. Starp citu, brīdinājuma vai informatīvā zīme bija?

R Rinalds6258 20.06.2021

Sveiki, ne nebija pilnībā nekāda informacija ka drikst tur smēķēt, uzlīmes nebija un aizlieguma ari, kad jautājam darbiniekiem vai kaut ko var izdarīt, vini teica ka neko nedarīs

Good Intentions 20.06.2021

Izsaku līdzjūtību.

Good Intentions 20.06.2021

Protams, tas gan nemaina lietas būtību. Jebkurā gadijumā vaidzētu būt skaidri un gaiši izliktai informācijai, ka smēķēšana ir atļauta un sajūtas var būt, kā pelnutraukā.

Good Intentions 20.06.2021

Es apmeklēju https://jaunavecriga.lv/atputas-kugitis-vecriga/ https://rivercruises.lv/atputas-kugitis-vecriga/ un nekādas informācijas par smēķēšanu nav minētas, ka arī pēc jūsu rakstītā uz vietas ne zīmes, ne informācijas. Attiecīgi vai nu nekompitents personāls vai arī vadība. Gribētos dzirdēt no pārstāvjiem, kā tad tur īsti ir.

K Kāpurs3000 20.06.2021

Ja uz tā kuģa var pīpēt, tad principiāli nebraukšu. Kas par 2000'jiem?

Good Intentions 21.06.2021

Es personīgi arī atturēšos un pieļauju, ka daudzi vecāki kuri nesmēķē arī nedosies ar savām atvasēm. Pie velna naudu, bet tu pat nevari pamest to kuģi.

M Madara Antanavica 21.06.2021

Biju uz kuģīti pagājušajās brīvdienā, pīpēt tur nav atļauts! Neviens to arī nedarīja, atmosfēra lieliska!

Good Intentions 23.06.2021

Acīmredzot jums paveicās.

A Aija 29.06.2021

Nesaprotu kāpēc uz kuģīša vispār ir jāsmēķē, vai tiešām nevar paciesties? Kuģītis tak nekursē stundām ilgi! Smēķētāju dēļ nebraucu ar kuģīti tik bieži cik gribētos, ik pa pāris gadiem saņemos un vienmēr aplaužos, vienmēr dūmi jūtami, arī tur kur nesmēķē, no brauciena tikai rūgtums paliek :(

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes