www.sudzibas.lv vecmāte/ginekoloģe Par ultrasonogrāfisko izmeklēšanu

vecmāte/ginekoloģe - Par ultrasonogrāfisko izmeklēšanu

pieteicāmies uz ultrasonogrāfiju dzemdei - esmu pēdējā grūtniecības mēnesī. Kad ieradāmies, daktere mūs izlamāja, ka esot nokavējuši 10 min., bet kad ieradāmies viņas kabinetā dzirdējām runājamies 2 sievietes, tāpēc uzreiz neklupām kabinetā, bet mazliet uzgaidījām, kad apnika, tad gan klauvējām pie durvīm. Izrādījās, ka sieviete esot iegājusi, lai vienkārši pieteiktu vizīti.
tad kāpēc piedodiet, atvainojiet mūs ņem un izlamā kā tādus suņus par 10 min. nokavēšanos!!! Un ar to vēl nepietiek, ka grūtniecei liek justies slikti, neērti un pat liek sāk raudāt, bet pasaka, ka vīrs līdzi uz apskati nākt nedrīkst! Ja būtu īsā laikā iespējams tikt pie cita speciālista noteikti nebūtu nemaz piekritusi izmeklēšanai.Pati izmeklēšana bija ļoti nepatīkama - klusums, viņa neko man nepastāstīja, ne ko dara, ne ko darīs. Kad jautāju par bērniņa dzimumu viņa strupi atteica, ka būšot meitene. Es visu izmeklēšanas laiku raudāju, lai gan neesmu no tām lielākajām pinkšķulēm.
NEIESAKU DOTIES PIE DAKTERES O.ČERNIŠOVAS PRIVĀTPRAKSI - ATTIEKSME BŪS TĀDA, TĀ IT KĀ TU BŪTU NOŽĒLOJAMA, BET VIŅA VISUMA KARALIENE. TĀ, IT KĀ VIŅA PĀR VISU BŪTU NOTEICĒJA
ĻOTI NEPATĪKAMA SIEVIETE

P poga 15.01.2009

Vaajpraatiigi, kaa var taa sabojaat momentu, kad tev pasaka beerninja dzimumu?! Un viirs nevareeja buut klaat? Bljaaviens es buutu taadu sceenu sariikojusi!!! Bet vinja jau taa pat vainu noveltu uz hormoniem.. :)
Zheel, ka taa

: :):) 15.01.2009

Vo vo..šitādas karalienes pie staba un kaunināt...

P Pupiņa 15.01.2009

VIspār paliku uz pauzes. Kā var tik rupji izturēties pret tik delikātu lietu. Kur paliek ārstu ētika? Es arī tavā vietā tur būtu uztaisījusi kaujas lauku, bet ja nopietni, tad painteresējies kādās instancēs par šito var pažēloties. Ja ne savādāk, tai dakterei vismaz bišku pakaļa noraustīsies.

M maiga 18.01.2009

drausmas. kaa taa var. pasai aarstei laikam klimaks saacies. es arii bimbaatu ja man taa pateiktu u nkaapeec ta viiram nevareetu uz apskati.tas tak i vinja beerns. laikam pasai aarste kaukasneizdevies dziivee...

H hteb 21.02.2009

vareeja buut laipnaaka, bet gruutnieces nezin kaapeec iedomaajas, ka visiem un visaam nemitiigi par jums paapriecaajas.Taa ir ikdiena un taa arii jaauztver.Pati tieci, bija klusums, ko tu gribeeji, lai voņa tur dzied, dejo???Viņai uzmaniigi jaaskataas ekraanaa, lai ko nepalaistu garaam tevis pa;sa deeļ un tas buutiibaa arii viss.

K kika 21.02.2009

Es uz ultrasonograafiju biju dzemdiibu namaa, tur man ljoti patikaas, aarsts bija vnk.superiigs, jokoja un staastiija lidzi visu ko redzeeja, man nevajadzeeja ne ko jautaat.(neskatoties uz to ka pie vina ir milziiga pieraksta rinda).

S Saule 25.02.2009

Varbuut kads zin kur veic nelegalos abortus, arstes neprezizitates deel, esmu 15nedelaa..bet netaisiis vairs abortu..paliidziet luudzu...

I ilga 01.03.2011

Es pie šīs dakteres eju jau 10 gadus un kaut ko tādu pirmo reizi dzirdu. Manā skatījumā viņa ir jaauka daktre no visām pie kā esmu bijusi un abus dēlus gaidot biju pie viņas uzskaitē, neko tamlīdzīgu nesaskāros, varēju zvanīt jebkurā laikā pateica no A-Z deva padomus.Laikam sanāk cik cilvēku tik viedokļu.Un katrs mēs tiešām esam savādāks. Es tikai par viņu.

S Samanta7777777 14.12.2014

Es pie vinas vienreiz aizgaju pateica, ka man vezis. Sliktas analizes. Es sausmiga soka biju, laboratorija meitenes teica, kadas milkibas no vinas kabineta nak daudz ar tadu diagnozi. Neejiet pie vinas!