Vecāķu autostāvvieta - Nav kur nolikt auto.

Vai ir iespējams kautko darīt lietas labā, lai Vecāķos būtu, kur nolikt auto, ja cilvēks atbrauc uz jūru?
Ar visām simboliskajām samaksām par stāvvietu, tās ir pārbāztas.
Protams ir iespējas braukt ar vilcienu vai velosipēdu:)
Nesaprotu, vai tad nav iespējams izveidot plašāka mēroga autostāvvietas Vecāķos?Varbūt lai būtu dārgāk, bet, lai ir kur nolikt mašīnu.

J jokupe 10.08.2009

A kur la viņi taisa to stāvvietu? Uz manas zemes? Tad tu nespēsi samaksāt man par stāvvietu, tā lūk.

Mamma 10.08.2009

Vai tad tas nav nabagrajons, geto. Kam gan tur vispar vajag autostavvietu ja tur vieni nabagi un paradnieki dzivo?

K Krotow 10.08.2009

2 Andra: Vecāķi jau labu laiku nav nabagrajons. Jūras pusē tur biezākas mājas kā Jūrmalā :D

F fe 10.08.2009

Liec kur gribi un maksā sodu Ls30.-

Mamma 10.08.2009

Nabagrajons ir un paliek nabagrajons, skat cik pamestu nepabarotu un slimu dzivnieku ir. Vai nu majam izmesti vai to saimnieki plukatas un nabagi.

E Endija 10.08.2009

Nu lai ir dārgāka tā stāvvieta, bet, lai ir, kur nolikt auto arī brīvdienās.Ne visi var atripināt ar riteni un skritulenēm:(

E es 13.08.2009

Tāda pati situācija ir Lilastē.Modri ir municipāļi, tik līmē lapeles, kaut uzskatu, ka mežā ir vietas daudz kur varētu ierīkot stāvvietu un kāpu zona no tā neciestu.TĀ IR ŅIRGĀŠANĀS PAR CILVĒKIEM!!!

Mamma 13.08.2009

Kur tad tie zirgi palika-njem katrs pa zirgam un maza problema par stavvietu.