Vecais Kapteinis - pārmaiņas

Nevarēju saprast, kāpēc vecā kapteinī biznesa pusdienas kļuvušas " bēdīgākas" - piedāvā kaut kādu lēto ēstuvju ēdienkarti. Izrādās, ka vadītāja, kura ir arī izcila šefpavāre jau vairākus mēnešus vairs nav saistīta ar Kapteini un tur vada jau citi cilvēki. Iedziļinoties dziļāk - viņi piedāvā iepriekšējās vadītājas - īpašnieces ēdienus un dzērienus un lepni sauc tos par savējiem. Tāpec vairs neapmeklēju šo iestādi, jo līmenis ir krities

G GRAFS 05.12.2011

ALISE KAS TEV AR TO SEFPAVARI???? VAI PRAIDA BUSIT???

P pole 05.12.2011

noteikti kada radiniece vai apzinja tadelj te nomelno visu iestadi

. .......... 04.04.2012

Nevajag salielīt šefpavāri, kura pati laižās lapās pie pirmajām grūtībām, lai tikai sev gūtu labumu, pametot visu komandu zem tanka. Lūk tāda tā dzīves patiesība :)

S Simply Me 26.08.2012

Nav jau gan tā, ka uzdod par savējiem...arī agrāk nekad jau netika ēdienkartē rakstīts, ka tie ir ar autortiesībām aizsargāti ēdieni!!! :)

... bet tas, ka nav vairs tik garšīgi... tas tiesa...

K KasparsZiverts 02.08.2015

Labdien! Vēlos izteikt savu atziņu! Sestdien 1.08. 2015. svinējām krogā"Vecais Kapteinis" Jubileju slēgtā lokā! Pirmie iespaidi par personālu - biju pārsteigts, ka menidžera llomu pārstāv jauniete(labākajā gadījumā) pēc vidusskolas vecuma! Vakara gaitā risinājās daži ne visai pozitīvi incidenti starp apkalpojušo personālu, un viesiem! Galvenais ko gribu uzsvērt, ir tas, ka man radās iespaids, ka krogs ir uzticēts Bērnu uzraudzībā! Nesastapu nevienu nopietnu, pieaugušu cilvēku, ar virkni loģisku risinājumu priekšlikumiem! pats esmu strādājis restorānos, taču par salīdzinoši tik niecīgiem ētikas, un iegšējās kārtības pārkāpumu, pat tika izsaukta Policija, un tas viss, dēļ līdzi ienesta alkahola! Pie sienas atrodas Lapiņa, kurā tiek uzsvērts, ka par katru ienesto alkahola tilpumu pienākas sods! kad apkalpojošais personāls "Pieķēra" ka viesi ir bez restorāna alkohola, ienesuši savu, tālākā darbība mani tiešām Nošokēja! tai vietā, lai palūgtu vakara organizatoru paaicināt malā, un izrunāt radušos situāciju, ieradās četri jauni cilvēki, un tālākais izskatījās kātirgus laukumārisinātos tracis! Gribu uzsvērt to, ka nevia atbildīgā persona (manā skatījumā, tam būtu jābūt vecākam viesmīlim, vai Menidžerim) bet visi četri nepieredzējuši jaunieši, katastrofāli sabojāja vakaru ar savu traci! Un vakars Vainagojās ar Policijas klātbūtni, pavēršot pret mums tik lielu necieņu... Kā minēju, pats esmu strādājis restorānos, taču Policijas klātbūtni, pat par šiem daudziem gadiem, nav bijis nepieciešamības iesaistit, un kur nu vel, lai ar tik ietekmīgiem līdzekļiem, piespiestu samaksāt sodu! Uzsvēršu, ka tika iedota vienošanās summa, un paspieda roku, ka situācija ir atrisināta, taču pēc pus stundas ierodas atkal šie četri Jaunieši, un jau ar Policiju, lai pieprasītu vel nepieciešamo daļu summas, kura itkā skaitās Oficiālā! Izteikti piezīmēšu, ka soda summa netika iekļauta čekā, kapēc arī par vienošanos tika uztverts "Kukulītis" ko pieņēma apkalpojošais personāls! Tāds nu lūk iespaids, par apkalpojošo personālu! Manā skatījumā visā šajā ainā pietrūkst pieaudzis, vēsi domājošs cilvēks, kurš adekvāti māk risināt, un pielāgoties situācijai! Alkahols tika pirkts restorānā, un proporcionāli, lielā apjomā! Pirmo reizi redzu, ka nav nekādas pielaides, un nekādas iespējas par saustarpēju vienošanos! paldies, taču šajā krogā, mani ceļi vairs neievedīs.

atvainojiiet,,,bet esmu diezgan pārsteigta,,,,,,Bijām uz manas koleģites svinamu dienas atzīmešanau un bija pāris viesu,,,,no citas valsts !!!!Gribējām palielīties par mūsu Liepajas menciņu !!!!!!! Kura patiešam ir garda un tikai pie mums Liepājā !!!!Bijām vīlušies,,nu pavisam vīlušies!!!!! Liepājas menciņai nu nemaz nav kartupeļu biezputra,,,podiņa apakšā,,,,un pāris asakas,,ko makškerējām āra ,,,lai sagaršotu šo unikālo auksti kūpināto menciņu !!!!! Esam bijuši citos restorānos un pakalpojums patiešām sniegts OK. Neesmu pavars,bet tik daudz nu saprotu,,ko prasa mūsu LIEPAJAS MENCIŅA !!!!!! Vairak pie Jums protams neiegriezīsimies,,, ir labaki restorāni,,,kur nav jākrīt kaunā !!!! Piedodiet,bet tā tas ir !!!! Apkalpošna laba,,mums patika,,,,viesmīle laipna,,,,,,