www.sudzibas.lv VCA Neirologs/ algologs Igor Romaņenko Kukuļošanas mājieni un apšaubama profesionalitāte

VCA Neirologs/ algologs Igor Romaņenko - Kukuļošanas mājieni un apšaubama profesionalitāte

Dalos ar pieredzi un neiteicu terēt ne laiku ne naudu šī ārsta vizītei.
Meklēju ātrāku iespēju tikt pie neirologa līdz ar sāpēm mugurkaula kakla daļā un agrūtinātu elpošanu.
Maksas vizītes laiks, manuprāt, bija tīra naudas vilkšana.
Sākot ar to, ka pirmās minūtes 15 man tika uzdoti diezgan dīvaini jautājumi (vai esmu precējusies, vai viss apmierina attiecībās, vai ir bērni, vai vēlos bērnus, utt.) sakot, ka "ārstam jāuzzina labāk piecients". Pēc tam teica, ka man paveicās "atrast pareizo ārstu" un, ka "nākamreiz gaidot mani ar šampanieta pudeli" (teicu, ka nedzeru alkoholu - "tad vienkārši ar dāvanu, lai nosvinētu manu "laimi" ") .
Teica, lai ģerbos nost apskatei. Sakot ar to, ka "apskate" notika uz robežas ar nepiedienīgo, pēc tās man vēl palika tumši-zili zilumi.
Konstatējot, ka man "sāp" un, ka man gandrīz 30 gadu vecumā, neprecētai, bet ilgstošās attiecībās, nav bērnu sastādīja diagnozi - veģetatīvā distonija.
Ieteica "Noofen", noteikti aiziet pie ģinekologa pirms mana nākamā pieraksta pie viņa (pārsteigums - vizītkartē, ko "ārsts" iedeva ģinekologa uzvārds arī ir Romaņenko (https://www.vca.lv/specialisti/romanenko-iryna.Html)) , un, protams, staigāt pie viņa uz manuālo terapiju, jo tomēr apskates laikā man bija "vietas, kur jūtamas sāpes un ar to jāpastradā (tur, kur paradījās pēc tam zilumi) .

Ar visu cieņu pret esošo politisko situāciju, kā arī ar manām cērībām izklausīt augsti kvalificētā ārzemju ārsta viedokli, esmu krietni vīlusies!
Uzskatu, ka mana pieredze ir tīrs piemērs kā ārsts velk naudu gan sev, gan savai radiniecei (un atklāti māj uz kukuļošanu) .

tostarp, galu galā aizgāju pie cita speciālista, kur vienas manuālās terapijas laikā mani izkraukšķēja un visas kakla daļas sāpes kopā ar apgūtinātu elpošanu izzūda 45 minūšu laikā. Un, bez jebkādas programmas, lai regulāri nāktu.

T

AS "Veselības centru apvienība" administrācija iepazinās ar Jūsu aprakstīto pieredzi vizītes laikā pie neirologa I.Romanenko. Paldies par Jūsu aktīvo attieksmi, domājot par mūsu uzņēmumā sniegto pakalpojumu kvalitāti. Tā kā izvēlējāties savu viedokli paust anonīmi, detalizētāk izskatīt informāciju mums šobrīd nav iespēju. Lai pārliecinātos un precizētu situācijas apstākļus, un veiktu atbilstošas korektīvās darbības, lūdzam Jūs sazināties ar mums personiski.
Tālr. Nr. +371 26188068; e-pasts [slēpt]@vca.lv"

A Aida Arno 19.11.2022

Es arī apmeklēju profesoru Romaņenko reģistratūrā. Viņš ļoti uzmanīgi uzklausīja manas sūdzības, uzdeva daudz jautājumu, visu pierakstīja savā piezīmju grāmatiņā. Un tas ir saprotams, doktors Romaņenko ir zinātnes cilvēks.
Tikšanās beigās viņš sniedza ļoti profesionālus padomus. Par kukuļiem nebija runas. Varbūt mentalitātes atšķirība nedeva iespēju saprast, ka ārsts joko.

D DaisyParadise 04.06.2023

Diemžēl arī neiešu vairs pie Dr. Romaņenko jo manuālās terapijas vizīšu laikā viņš sāka pieskarties man nepienācīgā veidā, pieskaroties krūtīm, kājām no iekšpuses un lūpām. Juris ļoti pazemota. Ļoti žēl, jo deva cerības, bet tagad būs jāmeklē cits speciālists.

A Anna1247 27.07.2023

1:1 arī mana situācija! Viss tapāt: noofen un man steidzīgi ir nepieciešama viņas sievas konsultācija!
Un vel: manas bildes apakšveļā viņa telefonā :-) apskates laikā “ārsts” taisa bildes uz savu telefonu (no muguras), mani par to nepabrīdinot!

N Natalija Muhina 11.10.2023

Viss tas pats! Aizgāju pie cita ārsta, kurš veica nepieciešamos izmeklējumus, nevis tikai teica "padzer nomieronošās tabletes" un piedzemdē bērnu.

L LietotajsXV 15.03.2024

Nu ļoti prātīgs ārsts. Bērna dzemdēšana normalizē hormonu līmeni sievietēs ar 'distoniju'.
Igor Romanenko noteikti, ka ļoti labi apzinās, kas ir baby fever, tas vairāk izpaužas sievietēs.