www.sudzibas.lv VCA Jugla Slikts serviss

VCA/ LOR Alla Nelezitaja - Slikts serviss

Ārste atteicās veikt izmeklējumu, kuru viņai būtu jātaisa. Atnākot uz vizīti-atsaka izmeklējumu, iemeslu minot, ka medmāsa esot atvaļinājumā.
Pieraksts bija uz izmeklējumu audiogramma, ko zvanu centrs vca.lv minēja, ka šis ārsts veicot šo pakalpojumu... Ierodoties-ārsts atteica izmeklējumu, iesakot griezties pie cita ārsta vai nākt pēc divām nedēļām. Nekorekta rīcība no ārsta puses. Vizīte bija maksas 29€ apmērā.

G gesta_non_verba 13.04.2021

Šī Alla Naļežitaja nav ārsta vārda cienīga. Sēž tikai siltā vietā un saņem algu par pacientu kropļošanu. Manai vecmāmiņai noslauca naudu maksas vizītēs un sabojāja ausi un dzirdi. Vairāk nekad pie viņas nevedīšu! Gaida tikai to, lai nes naudu, citādi skatās lielām stiklainām acīm kā uz zemāku radību.

B Badminton 29.01.2023

Es neticu nevienam vārdam. Alla Naležita ir laba un profesionāla ārste