www.sudzibas.lv VC4 Dermatoloģijas klīnika Pretīga attieksme, ārstu nekompetence, administratores zem jebkuras kritikas

VC4 Dermatoloģijas klīnika - Pretīga attieksme, ārstu nekompetence, administratores zem jebkuras kritikas

Pirmkārt vēlos padalīties ļoti negatīvā pieredzē no administratoru puses, nekompetence totāla, neprot pieklājīgi apkalpot klientu, kaut ko pajautā uzreiz negācija, es nevaru to un to. Nu no comments par tādu attieksmi, tas nekas, ka cenas tur par ārsta konsultāciju no 40 - 70 eur. Attieksme, it kā es tur par velti ietu. Konveijers totāls un naudas kāšana no cilvēkiem. Bāžās virsū ar kaut kādu datu aizsardzības parakstīšanu, kam man to vajag? To gan man pamatot nevarēja.
Kā ārsts var atļauties uzdot personiskas dabas jautājumus, par privāto dzīvi, par lietām kas uz viņu neattiecas? Prasa kādu jautājumu par kādu lāzerprocedūru pat nevar neko konkrēti atbildēt, kam palīdz, kam ne, vai to vajag vai ne. Viens otru tur iesaka, jo piespēlē klientus, reāli, esmu redzējis šeit sūzības.lv neskaitāmas sliktas atsauksmes par šo centru. Neiesaku tur iet, izmetīsiet naudu, jēgas nekādas. Konveijers un bizness totāls, nopirktās iekārtas jāatpelna. Normālam ārstam jāiesaka viss nepieciešamākā labākā procedūra, no kuras ir uzlabojumi, nevis jāmurgo par 101 procedūru. Pretīga iestāde.

P Patiess Fakts 12.04.2021

Vispār neiesaku nevienam šo klīniku. Iztērēsiet naudu un rezultāts nekāds.

U uns 13.04.2021

Paldies par ieteikumu, nu tur ta varētu būt , ka konveijers, Era Esthetic arī dārgs konveijers. Naudu ņem, garantiju un kvalitāti nenodrošina. :(

F fax 19.04.2021

Esmu bijis tur man ārste Linda Kapteine Veita galīgi nepatika, nekompotenta, nesaprotu, ja tas skaitās augsti kvalificēts speciālists, tad kāds ir slikti kvalificēts. Man pazīstams labs ārsts teica, ka šajās privātajās klīnikās strādā ārsti, kas nekur citur netiek ņemti darbā. Labie speciālisti ir slimnīcās un privātpraksēs.
Tā lūk.

beetlejuice 19.04.2021

Un kāda ir atšķirība starp privāto klīniku un privātpraksi? 🤣

P Patiess Fakts 20.04.2021

Atbilde - beetlejuice. Privātā klīnikā tu strādā citam , ja tu to nezināji savā aprobežotībā. Savā privātpraksē sev. Tā kā tādi sūdu ārsti vien tais privātajās ir.

W wwoki 24.04.2021

Tagad visiem viss saprotami ?

W wwoki 24.04.2021

Esmu bijis vc4 dermaclinic man galīgi nepatika. Te ir daudz nelabu atsauksmju tāpat ka par Era Esthetic . Šitie konveijeru tipa ir tendēti tikai uz naudu, jēga nekāda .

P Patiess Fakts 26.04.2021

Latvijā nekur nekam nav nekāda līmeņa. Viss zem jebkuras kritikas.

piekrītu!

M Ms. Bean 27.04.2021

Pilnībā piekritu par VC4 Dermaclinic. Administratores jau tur gadiem tas pašas sēž, palikušas par nigram tantēm. Totāli neprot solīdi apkalpot klientu. Tādu attieksmi sev uzaudzējušas tā ka nedod Dievs pateiksi vai pajautāsi. Tāda sajūta ka poliklīnika no 80 tajiem. 👎
Un vēl vizīte pie ārsta nekad nav laika, jāgaida. Citiem ātriem ir praktikanti, par ko pierakstoties pie speciālista nebrīdina 👎
Vēl tur bija bērnu dermatoloģe, kas mani jauno māmiņu noveda līdz asarām ar saviem “uzbraucieniem.” Šāda personai nav darbs ar mazuļiem. Totāli bezjūtīgs cilvēks 👎
Jau sen vairs tur neeju, tā klīnika reāli stagnē un sēž uz “pagātnes lauriem” ja tādi ir bijusi. Neiesaku nevienam.

S sudzibaspar 15.05.2021

es arī saskāros ar negāciju, nepatīkamu un neprofesionālu attieksmi. Cenas kā luksus iestādēs, klientam, pat tēju nepiedāvā.

Z ziedlapina 27.04.2021

Nesaprotu VC4, kur tik neprofesionālus dermatologus var atrast. Nokļuvu pie Isajevas, vispār nav sajēgas par ādas slimībām , sarakstīja dārgus, nevajadzīgus pretsēnīšu preparātus, noteica nepareizu diagnozi, samaksa fantastiska.Gribu teikt, ka medicīnas sistēma mūsu valstī ir pilnīgi sagrauta, nezinoši ārsti, neizstāvāmas rindas, principā maksas medicīna. Cilvēki, rūpējieties un saudzējiet sevi, lai nav jābaro šie "biznesmeņi".

W wwoki 28.04.2021

Viņi ir reāli biznesmeni un naudas kaseji . Man ļoti nepatika ārste Linda Kapteine Veita un administratores ļoti neprofesionālu klientu apkalpošanas līmeni . Nekad nevienam neieteikšu , nekad , lai gaida ar maisu !

W wwoki 28.04.2021

Viņiem jāatpelna nauda , jo iekārtas nopirktas , vēl man nepatik arī kad tas praktikantes tevi pēta , praktikantes vai sekretāres kas raksta datora visu par pacientu , reāli nav patīkami un pacients netiek par to brīdināts . Un ja godīgi te ir tik daudz sūdzību , ka paliek bail vairs tur iet , konveijeros nekad nebūs normala apkalpošana :( diemžēl

S sudzibaspar 15.05.2021

Es arī tur biju un varu teikt, ka administratores ir pretīgas, apkalpo slikti, nīgras, dzīves neapmierinātas. Un dermatoloģe kapteine veita linda man arī nepatika, vispār jau cilvēkam taisa analīzes un tad izdara secinājumus, nevis uzdod stulbus jautājumus kas uz viņu neattiecas. Slikta klīnika jebkurā ziņā un neiesaku nevienam turp doties, pie tam dārga klīnika, bet rezultāta nekāda.

S sudzibaspar 16.05.2021

pretīga iestāde