www.sudzibas.lv VAX U90 Nepērciet!!!!

VAX U90 - Nepērciet!!!!

Iegādājos divas nedēļas atpakaļ šo visur reklamēto putekļsūcēju. Jauda viņam ļoti stipra, ērts un patika kā tīra...bet nu man nestrādā tā rotējošā birste...piezvanu uz SIA koroso, kuri nodarbojas ar šo markas garantijas remontu...šie man saka, ka jāved pie viņiem uz remontu, un cik varēja noprast pēc tā veča toņa, tad es neesmu pirmā. Sanāk, ka šī ierīce darojas apm. divas ne'dēlas un par remontu vēl pats dabūsi maksāt!!!

č ČangalsPleška 14.02.2011

A za skoljko vi ego kupili?

J Joske 14.02.2011

Sviests!!! "varēja noprast pēc tā veča toņa, tad es neesmu pirmā" - vēl nepajautā, bet jaunoprot un izdara secinājumu!!! Vot tauta pagadījusies!!! Nedod Dievs tādu klientu, kas vien no toņa jau saprot visu tā kā grib! Ej tad un iestāsti, ka patiesībā tā nemaz nav!!!

T To Ferratum 14.02.2011

Runa neiet par toni, bet par pakalpojuma kvalitāti.Joske ja tu nezināji, tad 2g garantija ir obligāta un klientam nav jālūdzās, lai pieņem preci uz garantiju.ALEXA jums ir tiesības atdot preci bez paskaidrojumiem un saņemt savu naudu atpakaļ pilnā apmērā(to paredz likums), ja nepieņem iesūdziet tiesā 100% vinnēsiet +pieprasiet kompensāciju par patērēto laiku utt.Domāju, ka tiklīdz pieminēsiet vārdus patērētāju aizsardzības biroju vai tiesu nebūs ierunu.:)

T To Ferratum 14.02.2011

Pats nodarbojos ar tirdzniecību, galvenais Alexa neļaujiet sevi čakarēt.Ņemiet naudu atpakaļ un tikai naudu!!!