www.sudzibas.lv Vārtu Veikals SIA Nemaksā nodokļus, nemaksā algu, darbā nav tualetes un ūdens

Vārtu Veikals SIA - Nemaksā nodokļus, nemaksā algu, darbā nav tualetes un ūdens

Internetveikals vatuveikals.lv ir tikai aizsegs tam, jo patiesibā notiek nelikumīga vārtu ražošana!
Tad nu sāku internetā pētīt, kas tad ir tas vārtu veikals, un tas kaspars lietiņš, un tad nu man žoklis atkārās, šitam fruktam taču lieli nodokļu parādi, kādu info par viņu atradu, šeit būs linki,
- pievērsiet uzmanību, brīdinājumi, atvērtie procesi,
5 718.69 uz 07.09.2019

nodokļu parāds 47 273.00 uz 07.09.2019
- šim pašam ir arī mājas lapa, ar tādiem pašiem kontaktiem kā vārtuveikals.lv

tad nākamais, jau šeit sudzibas.lv jau ir par šo personu, bet tad bija nosaukums vārtu dizains sia

tad nu tautieši, spriežat paši, kas ir šis kaspars lietiņš!

Vēlos brīdināt citus darba meklētājus, lai nekādā gadījumā, neiet strādāt uz sia ‘’vārtu veikals’’ kantori. Darba vieta atrodas šmerļa ielā 3, korpuss 8, rīga! Šajā darba vietā nodokļus par darbiniekiem nemaksā, darba apstākļi ir briesmīgi, pats galvenais boss vārdā kaspars lietiņš, ir ar ļoti lieliem putniem galvā, un riktīgs mahinators un krāpnieks.
Objektos bieži par uzstādītajiem vārtiem naudu atdeva mums klienti skaidrā naudā, nebija nekādas pavadzīmes. Un tad, atkarīgs cik liela bija tā summa, tad to mēs strādnieki varējām sadalīt savā starpā kā algu, tā mums lika kaspars lietiņš.
Darba vietā nav labierīcības, nav ūdens, nav kur nomazgāt rokas! Pusdienas pārtraukumu šajā darba ir aizliegts izmantot! Ja ierauga kad kāds ēd, tad sāk bļaut, ka visi esot slinki! Metāla angārs, kas atrodas šmerļa ielā 3, korpuss 8, kur metina vārtus un notiek citi izgatavošanas darbi priekš objektiem ir briesmīgi apstākļi!
Šis kaspars lietiņš piedāvā izmitināt strādniekus, turpat tajā pašā teritorijā, šmerļa ielā 3, kur ir kaut kādas kopmītņu tipa istabas. Kad strādnieks kādu laiku pastrādā, tad vienkārši cilvēku izmet ārā, lai iet kur grib, un naudu arī nesamaksā! To man pastāstīja citi strādnieki, kad sāku tur strādāt.
Kad uzsāku darbu, darba pārrunu laikā, kaspars lietiņš uzreiz teica, ka nekāda līguma nebūs, ka naudu maksā katru piektdienu, darba alga ir 40 euro dienā, bet tā arī to algu tādu neredzēju, jo katru piektdienu, kad jāmaksā bija algas, atrada iemeslus par ko novilkt un nesamaksāt algas un naudu kā bija runāts. Bet tad, kad pats aizbrauca ceļojumā, tad algu piektdienā nesamaksāja vispār.
Kur atrodas pats ofiss, to neesmu redzējis, tik vien kā internetā atrodot informāciju, ka juridiskā adrese esot brīvības gatvē 403, tur esot veikals ar nosaukumu vārtu salons.
Tad nu kad tur pastrādāju, sapratu, ka riktīga mēslu bedre, un kad redzēju, kā tiek čakarēti klienti, no kuriem paņēma naudu, bet darbu tā arī nedarīja, kad sapratu, ka strādniekus arī visu laiku uzmet, nemaksā naudu, sapratu, ka šajā mēslu bedrē nekad nebūs oficiāla darba līguma un oficiālas naudas, tad teicu tam kasparam lietiņam, ka tā tās lietas nedarās, ka ja nav līgums, tad eju prom, un tas lohs atbildēja, ka lai lasoties, ka tādi kā es, vesela rinda stāvot aiz durvīm.
Tā nu arī aizgāju, par to nedēļu algu arī nesamaksāja, kaut arī biju nostrādājis, un vēl arī virsrundas, bet par virsstundām, nekad nemaksāja, kaut gan pašā sākumā lēja, ka nu tik maksās, nu tik būs, beigās izrādās, šitas lohs riktīgi čakarē cilvēkus!

Esiet piesardzīgi ar šo afēristu!

Papildināts Juris Lapa 14.10.2019

Te vēl links, kur labi redzams, ka tie paši kontakti, un tā pati persona!

Papildināts Juris Lapa 14.10.2019

J

V vitols 14.10.2019

Jāraksta ir iesniegums valsts darba inspekcijai.

Оккупант 15.10.2019

Какому судебному исполнителю они платят?