www.sudzibas.lv Vārtu Dizains SIA Drausmīgs klientu (NE)apkalpošanas līmenis

Vārtu Dizains SIA - Drausmīgs klientu (NE)apkalpošanas līmenis

Biju pārsteigts, ka šis SIA vēl eksistē! Vārtu Dizains SIA, tas ir letiņu biznesa vadīšanas paraugstunda!:|
Mana pieredze no 2008-2009.gadam ar žogu un vārtiem:

1.termiņš nokavēts par 2 nedēļām, viss tika izpildīts pēdējās dienās, kad man pacietība bija galā. Līdz tam vienkārši netika celti telefoni (gan Kaspars Lietiņš, gan Mārtiņš), solītie strādnieki nerādījās nedēļām, bet regulāri tika melots, ka "strādnieki būs pēc stundas", -parādījās pēc mēneša un atkal pazuda! Kardināli atšķīrās versijas par to, kur atrodas konkrētā detaļa - Kaspars teica, ka ceļā pie manis, sekretāre teica, ka vēl nav uzražota, Mārtiņš teica, ka nav strādnieku, jo daudz objektu, savukārt, strādnieki (kas bija vienīgie uzņēmumā!!!) teica, ka jau mēnesi sēž bez darba un nekur viņi nav sūtīti!?:O

2.un tad sākās: garantijas remonts (vārtu automātika nevērās)- par maksu! Nospļāvos un piekritu, jo dzīvot ar vārtiem vaļā negribējās, savukārt, čakarēties ar VID un PTAC bija slinkums un nervi dārgāki par naudu. Rezultātā pēc mēneša (!) es atguvu savu vārtu darbotiesspēju.

3.vēl pēc pāris mēnešiem tie atkal pārstāja darboties. Tā kā Kaspars atkal uz telefona zvaniem atbildēja neregulāri un darbiniekus kārtējo reizi solīja "kautkad PĒC STUNDAS" (lasi mēnesis), izjaucu mehānismu pats un ieraudzīgu šausmu lietas - tur ir tāds plastmasas puļķis, kas slīd pa vītni - tas, izrādās, pirmajā reizē bija pārlūzis, bet labojot saskrūvēts ar 2 koka skrūvēm (=Ls 50 remonts!), kas, protams, bija pārlūzušas un rezultātā plastmasas puļķim arī aprauta otra vītne. Kaspars, protams, šo puļķi solīja atgādāt, 1x nedēļā to arī atgādināju, līdz man pēc 2 mēnešiem apnika gaidīt!!! Pasūtīju pie virpotāja no metāla (=Ls 10), saliku, pagaidām strādā, Kaspars, protams, joprojām solīto nav izpildījis. Tātad 16 mēnešu laikā mani vārti nav darbojušies apmēram 3 mēnešus, lielisks serviss!

4.no citiem defektiem, kas parādījās apmēram pēc gada lietošanas - koka žogam lec nost dēlīši, vietām sāk lupt nost krāsa, metāla daļas (krāsotās) sāk rūsēt.

5.pie reizes jāteic, ka neiesaku nevienam konkrēto vārtu automātiku, pamanīju, ka to izplata daudzi: Calypso 500 V2 itāļu Elettronica ražojums - izjaucot mehānismu ir skaidrs, ka tie plastmasas puļķi vārtu "rokas" iekšpusē ar 2 vītnēm nekad nespēs turēt slodzi katru dienu griežoties pa atvēršanas vītni un salūzīs!

Vienu lietu gan es nesaprotu, kā šī uzņēmuma vadītājiem Kasparam un Mārtiņam ir iekšās joprojām turpināt tādā pašā stilā iekasēt naudu un pēc tam čakarēt klientus, nerūpējoties par to, ko par viņiem teiks esošie klienti. Kā ir iespējams ilgstoši dzīvot mierās ar sevi, vislaik pa telefonu melojot un neceļot telefonu esošajiem klientiem? Apbrīnojami bieza āda! Neiesaku saistīties ar šiem diviem kungiem nevienā no viņu vadītajiem biznesiem (cik saprotu, ir vēl citi biznesi) un jo sevišķi ar minēto Vārtu Dizains SIA!

T

A Andris 11.01.2010

Es šajā firmā kādreiz strādāju šis posms bija kā murgs, ''vārtu dizains '' ir populārākā krāpnieku firma Latvijā Kasparu Lietiņu ar pseido(nelietiņš) un Mārtiņš Tūte ir pratendenti ginesa rekordu grāmatā kā lielākie ''meļi'' 'par strādniekiem, viņi nemaksāja algas ja maksāja tad atmeta pa kapeikām mūžīgi paliekot parādā, bez lielas prasīšnas nekas arī nenotika par automātikām ko viņi izmantoja, visur viņi bija pārādā tāpēc normālu automātiku neviens viņiem nedeva lika kādu varēja dabūt, braucot pie klienta uz garantiju viņu teksts bija šāds, dariet visu lai kliens būtu vainīgs izdomājiet iemeslu lai tik maksā, tākā spriediet paši par šiem cilvēkiem starp citu tagd šo firmu sauc ""vārtu dizina grupa '' nesen šiem kadriem bija tiesa.

A Aigars 18.01.2010

Nav jau dūmu bez uguns.

Z zintis 18.01.2010

Izklausās, tas Andris ir ritīgs Ķerpila!

Z zhogs 02.05.2012

Spriežot pēc atsauksmēm tepat: http://www.sudzibas.lv/?search=MARE+Baltija&x=0&y=0
Mārtiņš Tūte ar kompanjoniem tagad strādā:
SIA MARE Baltija
Reģ. Nr. 40103297642
Katlakalna iela 13, Rīga
mob. 22308200, T: +371 20041389, +371 [slēpt]@marebaltija.lv
www.marebaltija.lv,

un joprojām turpina tādā pašā garā, kā agrākajā firmelē Vārtu Dizains. Biznesa sfēra tā pati, uzvedība nav mainījusies!