Vārnukrogs - Vārnukrogs

ziniet, es te lasu dažas sūdzības par to, ka Vārnukrogā neesot sabiedriskā transporta, nav nekādas infrastruktūras, tomēr es gan ļoti vēlētos dzīvot šajā klusajā, mierīgajā vietā Vārnukrogā, kurā ir klusi un mierīgi, kurā nav mūžīgais Rīgas sabiedriskais transports, vai arī svešas acis, kurā Vārnukroga cilvēki dzīvo kopā ieskauti priežu mežā, pie upes, tālu no visas aktīvās civilizācijas, mierīgi savā noslēpumainajā, varbūt tukšajā, bet visnotaļ skaistajā Vārnukrogā.

labi vien ir, ka nav nekāda sabiedriskā transporta un nemaz nevajag, jo cilvēkiem, noteikti ir labi tā kā ir un sabiedriskais transports kurš nemaz uz Vārnukrogu visdrīzākais nebūs, jo uz Vārnukrogu ved tikai viens, šaurs, garš ceļš cauri priežu mežiem un beigu galā arī atrodas šis interesantais Vārnukrogs, ar tūkstošiem garu priežu, ar lielo Balto kāpu, ar saulaino upi un tur pat blakus esošo jūru, kur priekšā veras ainava uz Jūrmalu un Rīgas Vakarbuļļiem. Vārnukrogā kurā patiesībā jau nekā tāda nav, bet ir daba ko baudīt un tas padara šo vietu par lielisku atpūtas vietu un mani vilina dzīvot vietā, kurā joprojām ir saglabājies ideāls miers.

:) Vārnukrogs, ceru ka kādu dienu būšu tavs iedzīvotājs!

V

D duracoks 11.12.2011

kas ir zemi gribi notirgot??

J janina 11.12.2011

Ieteiktu vairakas reizes padomat pirms pienemt lemumu par ipasuma iegadi Varnukroga teritorija.
1. Varnukrogs atrodas talu no apkartejas civilizacijas.
2. Varnukroga un cela uz to nav apgaismojuma vispar un tapec viss garais cels ir pilnigaa nakts tumsaa.
3. Pa cik teritorija atrodas blakus upei, vinja arii biezi appluust.
4. Tur ir dramatiski slikta infrastruktuura un tapec vai tiesam tu velies dzivot vieta uz kuru un no kuras ar kajam jaiet vairakas stundas, cauri hvz kadam mezam, neskaitamu kilometru garuma. Man gan liekas ka tas ir nogurdinosi.
Veikala tur jau ari nav man liekas, taka tev tas klusums un tas miers drizak nogalinaatu.
Un man personigi butu bail dzivot tur jo apkart neka cita ka mezha nav un ja nu palidziba vajadziga kaada? nevar jau zinat kas par slepkavam tur nakts tumsa atbrauc!!

A Asaris 11.12.2011

Sabiedriskais transports būtu ļoti labs!!! Kaut vai Vārnukroga jauniešiem lai būtu viegli uz skolu un no skolas nokļūt, lai nav tā ka visu laiku atkarīgi no ģimenes auto un pavada savu laiku visu laiku priežu mežā. Un arī atpūtniekiem kas vēlas atbraukt, autobuss būtu ļoti labs.

I ilžuks 11.12.2011

Vai jūs esiet idioti?????????????????
Kam tur vajadzīgs autobuss????? Tur tikai labi ja 5 mājas ir apdzīvotas un pārējās ir vasarnīcas kurās cilvēki dzīvojas vasarā un aiziet ar kājām tur ir ļoti labi vasarā jo ir forša pastaiga Ceļā uz Vārnukrogu...
Un vsp tur daudzas vasarnicas ir pamestas un tur man liekas reti kas dzīvo...
Jā tālu ir jāiet...bet ja grib labi atpūsties un klusumā pastaigāt, tad nav problēmu un ir vērts iet tās stundas ar kājām

K Krotow 14.12.2011

Vieta tur tiešām klusa. 4 pastāvīgie iedzīvotāji, ap 30 vasarnieku šķūnīšu, nosprādzis padomju laika zivju pārstrādes cehs un autobuss vasaras mēnešos. Ceļš uz turieni tā sabrucis, ka normāli tikai ar džipu braucams. Atskaitot vasaras pēcpusdienas, kad garām skraida makšķernieki un pa Buļļupi nesas motorlaivas un ūdensmotocikli, nekas cits nenotiek. Pieminētā jaunatne ir vasarnieki vai tranzītā ieklīduši no Bolderājas vai Imantas. Kāds no turienes vasarniekiem grib pa dārgo notirgot savu zaru būdu :)

O olgaolga 05.01.2012

neviens uz turieni neveidos autobusa maršrutu, jo līdz Vārnukrogam ceļš vien ir 4.5 kilometri un turp, atpakaļ iznāk veseli 9 kilometri uz Vārnukrogu vien turp un atpakaļ un šādi 9 kilometri izmaksā dārgi un zinot to ka Vārnukrogs ir vairāk kā vasaras vasarnīcu ciemats un ka tur reāli ikdienā dzīvo ļoti, ļoti maz iedzīvotāju un tiem pašiem ir savs privātais auto.
šāds autobusa maršruts uz Vārnukrogu, visticamāk radītu tikai zaudējumus Rīgas satiksmei un pirms iesakiet šādu bezjēdzību, tad vajadzēja pārdomāt to, pa kādu maršrutu šis autobuss brauktu? uz centru, vai kā senāk uz Imanta-5 galapunktu?
uz Centru nav jēgas, jo maršruts iznāktu garš un dublētos jau ar kādiem citiem maršrutiem, tāpat no Imantas-5 nav jēgas, jo maršruts iznāktu īss un abos gadījumos autobuss kursētu ļoti reti un šādi retie autobusi, liekas pieturas, lieki saraksti nav nepieciešami, jo ar retajiem kustību sarakstiem ir tā, ka vienmēr kādam šis autobuss neietu vajadzīgajā laikā, vai ietu pārāk maz un izdevīgāk būtu izmantot savu auto kā līdz šim, vai doties ar kājām, un tas taču ir lieliski saprotams, ja iztika līdz šim bez autobusa, tad nebūs problēmu ne tagad, ne nākotnē, kad pašai Rīgai maršrutu reisi tiek samazināti, nerunājot par jauniem maršrutiem uz mazapdzīvotām vietām.

T Tom Burkewitz 27.08.2016

Prodajut kontrfaktnij alkogolj, samaja nastojashjaja otrava skoree vsego krutka, pod vidom viski,15 eur za butilku, otkrili i po4ustvovali gustoj zapah deshevogo spirta