Varmo SIA - Krāpšana

Darba stundas no 7.00 līdz 19.00! Algu maksa nesavlaicīgi! Katru mēneši sodi par neko! Attieksme pret cilvēkiem ka pret lopiem! Un ja tu gribi atlūgumu, tad vajag būt gataviem ka tev nesamksas neko! Ir visas dokumenti un audio ieraksti! Nodokli un slimības lapas nemaksa, ka ari atvilinājuma naudas ari! Piespiež zagt materiālus no citam firmam! Par virsstundam nemaksa!

3 357cITs 02.02.2022

Tajā uzņēmumā nekas diži nav mainījies pa šiem dažiem gadiem.Īpašnieks ir tik paštaisns un viszinošs cilvēks,kuram ļoti patīk paņirgāties par citiem.Intelekta līmenis atbilstošs stroikām.Valoda pilna ar matu.Samaksa par darbu ir gana simboliska.Vārdu sakot,ja esat mazohists ar zemu pašvērtējuma līmeni,tad droši varat doties strādāt uz šo uzņēmumu.Ja tā nav,tad iesaku nemaz neizniekot tur savu laiku.