www.sudzibas.lv vārdu kaujas mānīšanās -- nezināšana

vārdu kaujas - mānīšanās -- nezināšana

Ziņoju par to kad šīs spēles administrācija neatbild uz manām vēstulēm, par viņu nekompetenci, par latv. val. nezināšanu, par vārdu sastādīšanu un pielietošanas neziņu, par vārda nozīmes nezināšanu vispār tie cilvēki kas nodarbojas ar vārdu sastādīšanu galīgi neatbilst savam amatam, neprot sastādīt vārfus un nezin pat ko nozīmē viens vai otrs vārds un to pielietot. Vienā spēlē ir tāds vārds, bet vārdu kaujās tas pats vārds tiek ignorēts, viss ir ačgārni, un brīdinājumi par to kad es spēlēt varu ar jabkādu interneta pieslēgumu arī nav, vispār te viss ir sviestā. Par bonusiem, kurus es pats nopērku, man ir jāzin, jo es tos iegādājos par savu naudu un es esmu tiesīgs zināt kur tā paliek, nevis es spēlēju spēli, un pēkšņi ne no šā vai tā man viss ir beidzies un mani bonusi ir zuduši. Lūdzu nokārtot šo jautājumu un sniegt man kaut kādu atbildi, ja ne tad nav ko muļķoties ar cilvēkiem, tas ir rekets.

Z Zoja Zujeva 25.03.2021

Labdien!Nesaprotu,kāprc neieskaita
Vārdu "kurla"-kurls-kurla ģen.forma?Tas nav godīgi!