www.sudzibas.lv Varāns Piedraud izvarot!

Varāns - Piedraud izvarot!

Sveiki, pāris dienas atpakaļ, aizbraucu uz šo šķietami pazīstamo servi.Kamēr gaidīju, nācās dzirdēt diezgan interesantus solījumus, kā kāds gara auguma vīrietis(pēc tekstiem šķita ka varētu būt kāds no priekšnieku gala), solās izd...st d...sā tos darbiniekus kas tur strādā.Cik dzirdēju, tad strīds arī gāja par algu nemaksāšanu.Saprotu, ka visiem tagad grūti, bet vai man kā klientam būtu jādzird, šāda veida jūtu uzplūdumus?!Un iedomājaties tik...ko šis cilvēks varētu izdarīt ar jums, ja jūs par kaut ko nespētu samaksāt?;-D

N Nopride 08.09.2009

Es kā bijušais darbinieks, varu pateikt, ka tiktiešam šos vārdus nācās dzirdēt tik bieži, ka apsvēru domu, par vazelīna iegādi, bet diemžēl, alga ko man maksāja, neatļāva liekus tēriņus.

S svenc 08.09.2009

Nu kad iet pie bosa vajag diktafonu pakērt un tad iedot kādām institūcijām, lai arī šo izdrāž pakaļā!

V vitja 08.09.2009

svenc, malacis! tieši tā arī vajag!:D:D:D

B bijusaisdarbinieks 27.11.2009

Saistiibaa ar so servisu varu teikt tikai visu to sliktaako. Pats esmu tur straadaajis. Varaana BOSS - Selevica kungs ir ljoti slims cilceeks, slimo ar ljoti speeciigaam nervu slimiibaam un liidz ar to, vinu cilveekos laist NEDRIIKST ! Vinju pashu vajadzeetu aizsuutiit pie cietumniekiem, lai vinju pashu panjem dirs**!
Visu to sliktaako saistiibaa ar firmu VARANS un vinja Bossu!

C cizik 28.06.2013

Remontejos šaja servisa. Slikti!!! Bamperu remonteja 2 nedeļas. Kronšteinu aizmirsa pielimet. pectam atradu nav nokrasoti bamperam sturi. Kad atbraucu sanemt kartejo reizi. bampers nebija pieskruvets.

2 25347964 27.08.2017

Es arī tur strādāju par mazgātāju tur pret cilvēku vispār nav cieņas Andrim un Armandam vaidzetu sen salauzt viņu galvās lai pagulēt slimnīcā!

B beidzietraudaat 25.03.2021

varbūt tu tikai nemācēji mazgāt mašīnas, jo kad es strādāju viss ir norm:))