varaklanu novada dome - netira celus

es dzivoju varaklanu novada prasiju novada domes priekssedetajam marim justam lai notira dzilo sniegu un vins pateica ka netiris celu naudas trukuma del bet soziem nevienu reizi nebija tirits cels man teica ja gribu lai tiru pagastu celu ar rokam nu es gaju un tiriju jo es nevareju tikt no majam ar masinu un pensionari nevareja tikt uz veikalu pec maizes tikai nesaprotu varaklanos katru dienu laiza tos celus a laukos jabut noskirtiem no arpasaules maris justs teica ja kadam saluzis masina uz pagasta cela kurs ir ari loti bedrains tad vins atbrauks un sataisis ta ir vienkarsi bezatbildiba pret lauku iedzivotajiem.

S Sandis dozbergs 20.03.2014

cienijamie stirnienes iedzivotaji laiks atbrivoties no nevelamiem domes darbiniekiem un jataisa jaunas domes velesanas lai cienitu mus un citus un atdalitos no varaklanu novada jo nav citas izveles jo ar katru gadu atkartojas tas pats jo lauki vienmer ir atstati novarta un pensionari atstumti a jauna paudze brauks uz arzemem jo te var nomirt bada ari malku nevar iedot iedzivotajiem jo tagad ar 106 eur ir bagati un nekas nepienakas no varaklanu domes ar ko tad var izdzivot ja veikalos viss ir dargs jo pilsetniekus atbalsta vairak neka laukos dzivojosos.

Ausainītis 20.03.2014

Tev vēl kurpēm zoles nav nodilušas, diedelējot pabalstus?

S Sandis dozbergs 21.03.2014

tev ta kurpe ir tik veca ka diedele pats labak nemurgo pa lietu! es pabalstu nesanemu!

Ausainītis 21.03.2014

Laikam būs jāpazvana Mārim Justam, lai atbrīvojas no nevēlamiem pagasta iemītniekiem.

Minesota 21.03.2014

Sandi, iemācies pareizi rakstīt. Teksts bez pieturzīmēm!!!

Ausainītis 21.03.2014

Sandis Dozbergs, dzimis 1997 gada novembrī. Deklarējies Varakļānu pagastā. Par skolas gaitām ziņu nav.

S Sandis dozbergs 24.03.2014

tu ausainitis nelien citadi ausis bus un prats dibena iestukets to raksta sanda tetis nevis sandis! andris dozbergs un visu parejo dargi maksasi pa saviem murgiem es tevi bridinaju pa tupeli vai pa kurpi tie nau joki!

S Sandis dozbergs 24.03.2014

bardaks varaklanos gaju pa celu vienas bedres, kajas var izmezgit ne tik salauzt ka tik talu nodrosinaja visus celus zemiski varbut varaklaniesiem kaifs no mara justa darbibam un vilkausa ivara lidzdalibas cela greideresa cik prats bija abiem diviem? mes stirniene ar laivu braucam peldosi andra dozberga viedoklis komentari.

Ausainītis 24.03.2014

Nu gan ir ziepes, Stirrnienes bomāri sāk draudēt! Pirms rakstīt sūdzības, vajag iemācīties gramatiku. Stirnienes tuvumā nav nevienas upes, tādēļ ar laivu jūs braucat vienīgi pa saviem mēsliem.

S Sandis dozbergs 27.03.2014

ziepes tev ir istas, tu esi akls ka tev acis ir aizlietas, ar bomari un gramatiku speju domat man meslu nau tikai tadi mesli ka tu raksti ! murgus nejau realitati tev viss tirs pie dibena bet prats ka zidainim tas parada kas tu esi, man ir bildes a tev tik murgi tapec tu esi ausainis un ja tev ir pieradijumi paradi bildes?!

Ausainītis 27.03.2014

Bomār, vispirms iemācies rakstīt, tad tikai ver vaļā savu murmuli. Vakar sazinājos ar jūsu pašvaldību, uzmini nu, kā tur noraksturoja jūsu ģimeni!

Latviešu tautas 27.03.2014

Ausainītis! Tu esi lielā maita! Pareizi teikts par jus, latvieši "Latviets latvieša ed!" un "Nekas nav labak latvietim ka cita latvieša nelaime!"

Latviešu tautas 28.03.2014

ПРИКАЗА ИЗ ВАШЕНГТОНГСКОГО ОБКОМА НА УЛУЧШЕНИЕ ДОРОГ В ВАРАКЛЯНСКОМ КРАЕ НЕ БЫЛО! БАРАК АБАМОВИЧ ПРОТИВ!

Latviešu tautas 28.03.2014

БАРАК АМБАРОВИЧ ПРОТИВ!

Ausainītis 29.03.2014

Vladlat, īsti gudrs tu neesi, tev atliek vien sagaidīt ar ziediem rokās atbrīvotāju tankus, un varakļānu un mazpisānu un papišku pašvaldībās sniegs un visas pārējās likstas pazudīs ar vienu pirdienu!