www.sudzibas.lv Vapesale24.lv Briesmīgs serviss

Vapesale24.lv - Briesmīgs serviss

Interneta veikalā www.vapesale24.com nopirku elektronisko cigareti, bet saņemšanas
dienā secināju, ka tvaicēšanas iekārtai ir iekšēja noplūde. Vēlējos nosūtīt preci
atpakaļ un atgūt samaksāto naudu, tomēr pārdevējs uzskatīja, ka tas ir garantijas gadījums, jo viņu izpratnē, ja iepakojums ir atvērts, 14 dienu pircēja aizsardzības atgriešanas iespēja nepastāv. Kurš tad sūta kaut ko atpakaļ neizmēģinot preci?
Komunikācija ar pārdevēju notika e-pastā angļu valodā, jo veikala ofiss atrodas uk.
Sūtot preci atpakaļ caur omniva pakomātu, veikals kā saņemšanas adresi norādīja
Bauskas ielu 4b, Rīgā, Latvijā. Saziņa par turpmākajiem procesiem notika gausi, man vairākkārt
nācās pašai no jauna nosūtīt ziņas ar jautājumiem par pārbaudi. Vēlāk šis veikals paziņoja, ka
ierīcei nekas nekaiš, tā strādājot kā nākas un sūtīšos man to atpakaļ, tomēr pēc apraksta kā ierīce tikusi pārbaudīta, neticu tam, ka tā patiesi strādā, jo viņi esot to uzpildījuši, nomainījuši karsēšanas uzgali un nolikuši vertikālā stāvoklī, tomēr tas nav tas pats, kā patiesi lietot šo ierīci.
Joprojām vēlētos saņemt atmaksu, kas man pienāktos, jo prece tika atgriezta 14 dienu laikā, tomēr pārdevējs uzstāj uz savu, ka naudu neatgriezīs. Jau mēnesi mana ierīce atrodas pie viņiem un komunikācijā paliek pavisam lecīgi.
Uzrāvos, jo līdz ko kompānija neatrodas Latvijā, ārzemnieki ar tevi var izrīkoties kā vien vēlas.

K