www.sudzibas.lv Vapesale24.lv Briesmīgs serviss

Vapesale24.lv - Briesmīgs serviss

Interneta veikalā www.vapesale24.com nopirku elektronisko cigareti, bet saņemšanas
dienā secināju, ka tvaicēšanas iekārtai ir iekšēja noplūde. Vēlējos nosūtīt preci
atpakaļ un atgūt samaksāto naudu, tomēr pārdevējs uzskatīja, ka tas ir garantijas gadījums, jo viņu izpratnē, ja iepakojums ir atvērts, 14 dienu pircēja aizsardzības atgriešanas iespēja nepastāv. Kurš tad sūta kaut ko atpakaļ neizmēģinot preci?
Komunikācija ar pārdevēju notika e-pastā angļu valodā, jo veikala ofiss atrodas uk.
Sūtot preci atpakaļ caur omniva pakomātu, veikals kā saņemšanas adresi norādīja
Bauskas ielu 4b, Rīgā, Latvijā. Saziņa par turpmākajiem procesiem notika gausi, man vairākkārt
nācās pašai no jauna nosūtīt ziņas ar jautājumiem par pārbaudi. Vēlāk šis veikals paziņoja, ka
ierīcei nekas nekaiš, tā strādājot kā nākas un sūtīšos man to atpakaļ, tomēr pēc apraksta kā ierīce tikusi pārbaudīta, neticu tam, ka tā patiesi strādā, jo viņi esot to uzpildījuši, nomainījuši karsēšanas uzgali un nolikuši vertikālā stāvoklī, tomēr tas nav tas pats, kā patiesi lietot šo ierīci.
Joprojām vēlētos saņemt atmaksu, kas man pienāktos, jo prece tika atgriezta 14 dienu laikā, tomēr pārdevējs uzstāj uz savu, ka naudu neatgriezīs. Jau mēnesi mana ierīce atrodas pie viņiem un komunikācijā paliek pavisam lecīgi.
Uzrāvos, jo līdz ko kompānija neatrodas Latvijā, ārzemnieki ar tevi var izrīkoties kā vien vēlas.

K

M mairis4678 02.12.2022

vapesale24.com novēlota piegāde. Mājas lapā rakstīts ātra un ērta piegāde 2-4 darbadienu laikā, bet šodien jau ir piektā diena un mans pasūtījums vēl nav atsūtīts. Es jūtos nedaudz apkrāpts šajā situācijā. Tu vari rakstīt un zvanīt viņiem tāpat neatbild.

V vapers 03.12.2022

K KrakenTV 06.12.2022

Ja nu tas ir veikals, par kuru ziņās rakstīja, par kratīšanu un preces konfiskāfiju lielos apjomos, tad varbūt arī ir vapesale veikals...

A Anonymous005 06.12.2022

Arī pasūtīju 30.11 , vēl nav atnācis pat izsūtīts nav

S Signe Biļūna 08.12.2022

Es arī vēl nēsmu saņēmusi, pasūtiju 4.decembrī

M MrStors 12.12.2022

Un kur vērsties tāds gadījumā?

S Signe Biļūna 13.12.2022

Bankā, varbūt atgriezīs naudu 🤷

J Justine Justine 12.12.2022

Pasūtīju no 30. Novembrī. Gaidu līdz šim

S Signe Biļūna 13.12.2022

26.11. paņēma ciet, bet mājadlapa darbosies vel kādu pus gadu, jo nav jau neviens kas izslēdz ārā.

N Nika1234 13.12.2022

Kur var dabūt informāciju par šo?

N Nika1234 13.12.2022

Sveiki! Esmu pasūtījusi preci 30/11 un līdz šim brīdim neesmu neko saņēmusi, un prece pat nav izsūtīta. Rakstīju live chatā, sms, neviens neatbild. Veicu tur pasūtīumus jau divus gadus un nekad nebija problēmu, 2-4 dienas un prece ir pie manis. Pašlaik nezinu ko darīt, jo sazināties ar viņiem vispār nevar

A Aldis Paura 13.12.2022

Sveiki es domāju kad varētu aizmirst par savu preci jo es pasūtīju 26.11 un neko neesmu saņēmis! Mājaslapā arī vairāk nedarbojas!

J Justine Justine 13.12.2022

tiesi tas pats !

R Reinis 13.12.2022

Es pasūtīju 10.12 un nekā kā atgūt naudu?

E evalds111 14.02.2023

Good afternoon ,
and you can find out there will be di couriers to latvia,,
Good afternoon
I made an order but they didn’t withdraw money from me and remove all coupons
KTXDRXQDA 2023-02-13

J Jānis787 24.03.2023

Viņiem bija problēmas, bet tagad viss ir atrisināts, jo es jau trīs sūtījumus saņēmu. Vienīgais ka tagad ir ilgākas piegādes, bet nekas toties ir ko pirkt un cenas labas 😁

E Edvards[344] 11.05.2023

Cik ilgi Jums apmēram nāca piegāde jo es pasūtiju precīzi pirms nedēļas un vienīgais info kas bija, shipped pie venipak?