Vapesale24 - Krāpšana

Saskāros ar krāpšanu internetā šī majaslapa piedāvā iegādāties vape šķidrumus un aksesuārus. Pats iepērkos regulāri katru mēnesi jau gadu un nekādas problēmas taču šobrīd 02.12 veicot kārtējo pasūtījumu saņēmu apstiprinājumu par pasūtījumu un samaksu. Tomēr prece kas solīta 1-4 darba diena vēl nav piegādāta uz epastu un sms netiek sniegta atbilda un šodien mājaslapa slēgta. Saliekot kopā visu kas dzirdēts ziņās tad šī lapa ir nevis ārzemju kā viss liecināja bet gan krimināls uzņēmums. Vai tiešām valsts policija aizturot personas nevar uzreiz slēgt lapu lai cilvēki neturpina sūtīt preces kuras nesaņems un naudu neatgūs? Ļoti slikta situācija, jo kāds taču to naudu saņēma vai tiešām nevar atskaitīt atpakaļ?

R

Good Intentions 14.12.2022

Man mājaslapa strādā.

R Reinis 14.12.2022

Mājaslapa jau strādā bet pasūtot nauda novelkas un no preces ne miņas

E ELLIO 16.12.2022

Problēmas ir dēļ šitādiem pede*****m kuri traucē normāliem kantoriem. Un pēc tam vēl sūdzas

I Inese 30.12.2022

Problēmas ir dēl tāda smirdīga ono kā Tu.

D Daiga1511 14.12.2022

Pasūtīju 29.11 un tikai "Maksājums apstiprināts". Iepriekš vairākas reizes sūtīju un dažu dienu laikā prece tika piegādāta. Abi numuri, kuri tika norādīti mājaslapā un elektroniskajā rēķinā nav sasniedzami kā arī online support un epasts neatbild.
Šī kompaānija jau darbojas daudzus gadus, diez vai krāpnieki tik ilgi noturētos. Dzirdēju, ka kompānija bankrotēja

D Daiga1511 14.12.2022

Update:
Firmu aizklapēja ciet policija, jo tie nelegāli tirgoja nikotīna produktus.
Tomēr diemžēl krāpšana.
Jānolādē pēdējais maksājuma rēķins, jātaisa screenshoti un jāzvana bankai lai atgūtu naudu.

G Gachh 15.12.2022

Pasūtīju 25.11. un arī prece nav piegādāta.

N normiic 14.12.2022

Kliist bauma, ka bijis reids https://www.delfi.lv/news/national/criminal/foto-riga-atklaj-nelegalu-elektronisko-cigaresu-izgatavosanu-vielu-izcelsme-nezinama.d?id=54998992

D Dp20 16.12.2022

Notika tieši taspats ! Pasūtīju decembra sākumā veljoprojam nekas , nekur neatbild, sviests , kā vispār var pieļaut ka mājaslapa vēl ,, strādā ,, ja viņa itkā tiek slēgta

V Valdis Kulbergs 16.12.2022

Viss tieši tāpat!Maksājums apstiprināts un viss.Nezinu ko darīt,laikam jāraksta PTAC.

D Daiga1511 16.12.2022

vapesale mājaslapā ir izlikts paziņojums

C Chocolatest 28.02.2023

Neatbild. Pasūtījuma nav. Pagājuši 3 mēneši, nav ne pasūtījuma, ne atbildes.
Agrāk esam pasūtījusi bija OK.
Tagad apkrāpj cilvēkus.

C Chocolatest 28.02.2023

Tikko uzrakstīju vieniem vēl vienu vēstuli uz email.
Un brīnums, atbildēja

"Tā arī nav saņēmuši no jums atbildi. Lūgums atgriezt naudu vai atsūtīt pasūtījumu, citādāk vērsīsimies PTAC un citas instances. Ir daudz cilvēku kuri nav saņēmuši naudu atpakaļ un pasūtījumu. Visi ir gatavi vērsties PTAC ar kolektīvo pretenziju un Valsts policijā par krāpniecību. "

Atbildēja uzreiz. Iedeva kuponu uz pēdējā pasūtījuma summu, uzrakstija pasūtījumu veikt no jauna.
Pasūtījām no jauna. Gaidīsim.

D Daiga1511 01.03.2023

Es vienkārši čatā pierakstīju, kas ar manu pasūtījumu? un man uzreiz iedeva kuponu, samaksāju klāt tikai par piegādi.

C Chocolatest 01.03.2023

Man tā nebija. 3 mēnešus rakstīju, atbildes nebija.

E Enrikee 17.03.2023

Mājas lapa atkal nestrada?
Es nesen pasutijū no Vapesale24.com, gaidu jau kadu nedeļu, un man nekas joprojam neatnak, pasutiju caur Venipak

L Lauznis969 03.01.2024

Viņi tagat arī paši iznem jūsu pasūtījumus!