www.sudzibas.lv Vannurestauracija.lv Haltūra. Artjoms, 24862866

Vannu restaurācija - Haltūra. Artjoms, 24862866

Septembra beigās restaurēja mazo čuguna vannu. Paņēma par darbu 60 eiro. Tagad viss pārklājums nogāja nost! Esat uzmanīgi ar šī jaunekļa sludinājumu! Galvenais atslēga vārds, ka darbs tikai 2 stundas un gatavs! Tā nav taisnība. Brauc divas dienas. Izmanto krāsas baloniņu par 4,60. Uzrāda tel. 24862866, vārdā ARTJOMS. Liek sludinajumu SS.LV. Neuzraujaties!В конце сентября реставрировал маленькую чугунную ванну. Взял за работу 60 евро. Теперь всё покрытие сошло! Будьте внимательны к объявлению этого молодца! Главные ключевые слова: работа только два часа и готово! Это ложь. Приезжает два дня. Использует баллончик с краской за 4,60. Указывает тел. 24862866, имя АРТЁМ. Размещает объявление в SS.LV. Не нарвитесь!

A Anna Saksa 12.10.2015

Esiet uzmanīgi ar šādiem sludinājumiem! Divas stundas un gatavs! Klaja maldināšana. Pec tam teiks, ka tehnoloģija nebija ievērota, ka bij divas un vairāk dienas jānogaida! Bet sludina: DIVAS STUNDAS UN GATAVS! Cūcība. un Jūsu naudiņa- tādā nelietīgā veidā izkrāpta ir prom! :( SS.LV ne vienmēr ticiet sludinājumiem.