www.sudzibas.lv Vanna vanna Slikts serviss

Vannavanna - Slikts serviss

Vēlos izteikt savu viedokli par firmu Vannavanna.
Pats dzīvoju anglijā, bet mana 70 gadīga mamma ķekavā. Nolēmu viņai uztaisīt vannas istabā remontu un atjaunot vannu. Atradu internetā firmu vannavanna un iedevu mammai telefona numuru, lai viņa sazvanās un pasūta. Mamma sazvanījās, bet kad sāka iet runa par vannas mērīšanu, tad pateica, lai pati savu vannu izmēra un atsūta izmērus vai nu tad pa 20 euro vannavanna meistars var atbraukt un nomērīt...
Tas ir tāds absurds, kā tad mana 70 gadīga mamma zina, kā nomērīt vannu? Mamma sastresojās, mēģināja nomērīt to vannu, visu laiku man zvanījās, jo baidījās, ka nepareizi nomērīs un ieliktnis nederēs viņas vannai, un tad vajadzēs divkāršu cenu maksāt... Bet nu cenas pie viņiem ir tik augstas, ķekavā 300 euro pateica, ka izmaksās. Šausmas, kas vispār pie viņiem pasūta tās vannas?

Atbilde no Vanna vannā Pārstāvja atbilde 30.01.2018

Sveiki, Oskar!
Izskatās, ka mūsu starpā radusies neveiksmīga nesaprašanās.
1.Vanna vannā pakalpojums Ķekavā izmaksā 205 eiro nevis 300;
2.Vannas izmērus mēs nosakām pa telefonu kopā ar klientu 2-3 minūšu laikā. Ja klients kategoriski atsakās mērīt, mēs braucam uz apskati, par kuru klients veic avansa maksājumu 10 eiro apmērā, bet , kad tiek veikta vannas montāža, šie 10 eiro tiek atmīnusoti no vannas cenas. Klients neko nepārmaksā. Apskate nemaksā 20 eiro.
3.Vannas netiek izgatavotas pēc klienta mērījumiem. Veiktie mērījumi ir nepieciešami tikai aptuveni- lai noteiktu klienta mājās esošo padomju vannas standartu . Jā, arī 80 gadīgi cilvēki šad tad mēra vannas , viss līdz šim ir bijis kārtībā. Izmēri ir vajadzīgi 2-3 cm diapazonā un tikai daži.
4.Ja tomēr, pa telefonu mērot,esam kļudījušies ar izmēriem, klients no tā necieš- mēs atbraucam otrreiz ar pareizo izmēru. Papildus maksa par otro braucienu no klienta nekad netiek iekasēta- arī par to klients telefona sarunā tiek informēts;
5.SIA Vanna vannā darbībā šāda prakse pastāv jau 18 gadus.
Lai pārliecinātos, ka šī nav viltus sūdzība, ļoti lūdzam ar mums sazināties uz epastu [email protected] , nosūtot mums savu tālruņa numuru.
Ja šī izrādīsies patiesa sūdzība un Jūsu mamma tomēr joprojām vēlas pakalpojumu vanna vannā, varam piedāvāt Jums izndividuālu atlaidi.

S SvetaC 20.07.2007

Knkretnyje urodu

M marina 12.08.2006

raskazite pozalusto podrobnej pocemu vam ne ponravilas vanna

A Alina 21.09.2009

Ustanovili doma vannu vannā i ochenj daze dovolni. Problem ne bilo. Obusnujte svoj kommentarij, a to ne ponatno.

H hehe 30.01.2018

Izskatās pēc nepamatotas neapmierinātības, mums arī ir vannavannā paskatījāmies mājaslapā , kā mērīt sarunājām, atbrauca meistars, Jelgavā izmaksāja ap 200 eur, un nekādu papildus izmaksu visu salika stundas laikā un piepildīja ūdeni uz 24 h lai viss piespiežas kā nākas. Līdz šim brīdim viss ir lieliski garantija 5 gadi, ja ievēro tīrīšanas nosacījumus.

M [email protected] 30.01.2018

Man ir cita problēma, pagāja garantijas laiks vannavanna un tās pumpiņas, kas atrodas vannas ieliktņa dibenā, nolietojās un starp vannām sāka krāties ūdens un tagad nenormāli smird no tā. Es neesmu gatava atkal maksāt pāri 200 € un atkal likt vannavanna. Varbūt kādam arī ir tāda problēma ? Uzrakstiet kā tikat galā ?

A Azik99 31.01.2018

Risinājums ir vienmēr - aizmirstiet par kaut kādiem ieliktņiem, izsviediet visu ārā un nopērciet jaunu, normālu vannu. :)
Pie normālas kopšanas jauna vanna kalpo ļoti ilgi, izskatās labi un nekas nesmird.

V Vanna vannā Pārstāvja atbilde 31.01.2018

Seiki, Madara!
SIA Vanna vannā sniedz ne tikai garantiju, bet veic arī pēcgarantijas apkalpošanu. Kādēļ Jūs ar mums nesazinājāties un šo jautājumu neuzdevāt mums, bet gan šeit? Mūsu operators neatceras savā praksē gadījumu, kādu Jūs aprakstāt.
Ja Jums tiešām, kā Jūs sakāt, ir „nolietojušās” pumpiņas, Jūs būsiet PIRMAIS gadījums 18 gadu laikā.
Lai izslēgtu viltus sūdzības iespējamību, lūdzam saināties ar mums, mēs noteitki atbrauksim pie Jums konstatēt esošo situāciju.

V Vanna vannā Pārstāvja atbilde 31.01.2018

Seiki, Madara!

V [email protected] 31.01.2018

SIA Vanna vannā sniedz ne tikai garantiju, bet veic arī pēcgarantijas apkalpošanu. Kādēļ Jūs ,Madara,ar mums nesazinājāties un šo jautājumu neuzdevāt mums, bet gan šeit? Mūsu operators neatceras savā praksē gadījumu, kādu Jūs aprakstāt.
Lai izslēgtu viltus sūdzības iespējamību, lūdzam saināties ar mums, mēs noteikti atbrauksim pie Jums konstatēt esošo situāciju.

R [email protected] 31.01.2018

Ужас какой то, я такую ванну себе не хочу. У меня друзья себе вставили ванну в ванне говорят как в тазике :)) и кстати тоже запашок присутствует!

M [email protected] 01.02.2018

ĀRPRĀTS! SIA vanna vanna mēģina tagad mani izlikt par meli. Es esmu jums zvanījusi, un operators man nepiedāvāja nekādu pēcgarantijas apkalpošanu. Man piedāvāja demontāžu pa 20 euro un ielikt atkal jaunu vannavanna pāri 200 euro.
Un ko vispār nozīmē pēcgarantijas akalpošana? Jūs nošpahktelēsiet tās pumpiņas un plaisiņas?
Viltus sūdzības iespējamība ir bildē (skat.lejā).
Par to, ka jūs man tagad melojāt, es nekad vairs nelikšu vannavanna un citiem arī neiesaku!

V Vanna vannā Pārstāvja atbilde 01.02.2018

Cienījamā Madara!
1.Mēs neesam Jūs dēvējuši par meli. Jau pirmajā komentārā lūdzām sazināties, lai novērstu IESPĒJAMO viltus sūdzību;
2.Diemžēl operators neatceras sūdzību par nodilušu pumpu. Cik sen Jūs zvanījāt?
3.Lai pārliecinātos, ka tā tiešām ir mūsu vanna, lūdzam atsūtīt bildi un informāciju par vannas vecumu, montāžas adresi un, ja ir saglabājies, arī maksājuma dokumentu uz epastu [email protected]. Ja tā izrādīsies mūsu vanna, piedāvāsim atbraukt un mēģināt identificēt iespējamās problēmas cēloņus- pēc bildes tos nevar noteikt;
4. Šādu nodilumu esam redzējuši tikai 1x, kad klients mēģināja vannā atdzesēt verdošu katlu. Toreiz gan nebija nodilusi/nokususi 1 pumpa, bet gan vairākas;
5.Ja problēma būtu bijusi nekvalitatīvā materiālā, nodilumam būtu bijis jābūt vienmērīgi sadalītam pa visām pumpām, bet šajā gadījumā nodilusi ir tikai viena , pie kam sānā. Esam redzējuši savas 10-15 gadīgas vannas, kuras ir baltas un bez jebkādām nodiluma pazīmēm. Palūgsim kādam no klientiem ievietot šeit savas bildes;
6.Pēcgaratijas apkalpošana Jūsu gadījumā diemžēl nedarbosies, jo šādus bojājumus var novērst, vienīgi demontējot veco un iemontējot jauno;
7. Ja tomēr izlemsiet par labu jaunai vanna vannā,piedāvāsim Jums individuālu / labu atlaidi.

O [email protected] 01.02.2018

Es te palasīju komentārus... PAAALDIES DIEVAM, ka mēs nopirkām jaunu vannu, nevis izmantojām vannavanna.lv pakalpojumus!

A Anda B 03.02.2018

Man stāv vanna vannā jau kādus 12 gadus un esmu ļoti apmierināta. Pašlaik domāju par vannas ievietošanu otrā dzīvoklī, bet tur problēma tāda, ka ir sēdvanna. Šaubos, vai tādu var ielikt un vai ļoti nesamazināsies vannas tilpums.

V Vanna vannā Pārstāvja atbilde 05.02.2018

Sveiki, Anda!
Par sēdvannu- ja tā ir padomju laiku variants, tad varam atjaunot. Tilpums samazināsies nedaudz- dziļums nemaz ( vanna paceļas par savu biezuma tiesu uz augšu), bet no katra sāna Jūs zaudēsiet mazāk par 1 cm, kas nav jūtami.
Mums ir lūgums- lūdzu, atsūtiet mums uz e-pastu [email protected] savas 12gadīgās vannas foto , piešķirsim Jūsu pasūtījumam atlaidi.
Mums ir liels prieks, ka jau 18 gadus lielākā daļu mūsu pasūtījumu nāk no klientu rekomendācijām- radu ,draugu, kaimiņu ieteikumiem, kuri neietekmējas no šāda veida nepamatotām sūdzībām.

V Vanna vannā Pārstāvja atbilde 05.02.2018

Sveiki, Anda!

S Sveests 06.02.2018

Ja tev vannavanna stāv 12 gadi un viss kārtībā, tad ko tu šeit dari?
Izskatās, ka vannavanna paši uzrakstīja šo komentāru un paši uz to atbildēja... Jau ir sākuši sudzibas.lv saitā sevi bezmaksas reklamēt ;)))

V Vanna vannā Pārstāvja atbilde 07.02.2018

Cienījamais sveests!
Ja Jūs paraktu „dziļāk”, tad redzētu ,ka abas pozitīvās atsauksmes ir no reģistrētiem lietotājiem, kuri šeit apgrozās un komentē regulāri ( tas ir redzams ,uzklikšķinot uz lietotāja profila). Savukārt VISAS sūdzības ir no pirmoreiz/ svaigi reģistrētiem lietotājiem, arī JŪSU.
Ja cilvēks šeit apgrozās, tad redzot svaigu komentāru vai sūdzību, tikai loģiski ir iesasitīties diskusijā.
Mums savukārt dīvaini liekas,ka 18 gadus par mums interneta vidē nav sūdzību vispār ( izņemot vienu apmelojošu komentāru no vannurestauracija.lv), bet šeit pēkšņi 2 dienu laikā atrodas 4 neapierinātie. Nav dīvaini? Mums,protams , sen jau ir nojausma, kurš te raksta un komentē. Interneta vidē NAV anonimitātes. Ja ir juridisks iemesls, ir iespēja noskaidrot IP adreses.

L Leo84 09.11.2018

Te pat bildes ir ko vel var taisnoties? vannavanna te apdiršas uz 100% :))))

D davanina 18.04.2019

Man ir vanna vannā, pat 15 gadus. Viss ļoti labi. Pat nav nolietojusies, nodzeltējusi. Iesaku.Pati plānoju citā dzīvoklī arī

D DSA111 02.08.2019

Labdien,

īsumā mana pieredze.
Iepriekš izlasīju sūdzību un domāju vai izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus vai nē. Beigās nosvēros par labu izmantot. Ar uzņēmumu sazinājos, vienojāmies par datumiem, laikiem, izmaksām. Kā arī teicu, lai 30 min pirms ierodas man piezvana. ~30 min pirms ierašanās man piezvanīja, ieradās norunātajā laikā. Darbu izdarīja ātri, izskatās labi, cerams, ka labi arī kalpos. Samaksā kā vienojāmies. Kopumā no manas puses pozitīva atsauksme.

A Alxn 15.04.2021

Отличный сервис,пунктуальны,за 15мин позвонили и ровно в оговорённое время был на месте,мастер Мартыньш сделал все профессионально и быстро,установка заняла 1 час!