www.sudzibas.lv VANILLA DOG francu buldogs

VANILLA DOG - francu buldogs

Labdien! Gribeju lugt atsaukties,varbut te ir kads cilveks,kursh pagajusha gada februari-marta ir pircis francu buldoga kucenu no "Vanilla dog" audzetavas Vecmilgravi? Saimnieki Margarita un Haralds Danski? Mes ar draugu panjemam francu buldoga meiteniti,saimnieki teica,ka vinja ir pedeja metiena (tiesham bija palikusi pedeja) ,bet sunitim neesot augshanas hormonu (pirmo reiz ko tadu dzirdeju) ,vinjas bralji un masas tani vecuma esot bijuahi 2x lielaki par vinju. Vinji teica,ka nezinot cik liela vinja izaugshot un vai kadreiz vares radit pecnacejus.. Neskatoties,ka tikam bridinati,ka suns nebus tads kaa parejie,tapat vinju panjemam. Tagad sunim tulit bus gads,sver 12kg un ir pilnigi normals auguma,bet ir cita kaite.. Mums ir nenormala alergija. Vinja nepartraukti kasas un vemj.. Esam bijushi pie visiem iespejamajiem vetarstiem, sedejushi uz dietam,mazgajushies ar specialiem shampuniem,dzerushi antibiotikas,nekas.mepalidz.. Pedejais,kur bijam ir sunju dermatelogs,ir palicis labak,var redzet vismaz k-kadus uzlabojumus,un tas jau iedvesh ceribu,ka tas sunits kadreiz bus normals.. Ja ir kads,kas ir njemis kucenus apmeram tani laika no taa pasha metiena,pastastiet kaa ir jums,vai viss ir labi,un ja nau,tad kas un kaa arstejat.. Paldies.

K

pluskis 30.01.2012

seit jums neviens nepalidzes, vajag rakstit sunu forumos, kur suninieki tuse.

M madapa 12.02.2012

esmu iegadajusies suni no sis audzetavas, lai visi ta rupetos par suniem audzetavas! suns ir fantastisks, skrien, peldas..ar veselibu viss kartiba..
uzskatu, ka alergija ir normala, ta var paradities jebkuram sunim.. tapat ka cilvekam...

M magmel 01.05.2012

Labdien!
Es nevēlos nevienu personiski aizskart un man nav grūti pamatot tālāk rakstīto, es tikai vēlos dalīties par savu pieredzi, iegādājoties suni Dunsku ģimenes suņu audzētavā.
Diemžēl, mana pierdze ir rūgta. 2 gadus atpakaļ iegājos no Margitas Dunskas un viņas vīra kadebo kucīti, tad viņai bija jau gandriz 6 mēneši. Man tika pārdots slims kucēns ar audzētavu klepu (par ko es uzzinaju paris dienas pec tam, kad pēc negulētas nakts, kad mazais spalvu kamolitis klepoja un krepoja visu nakti, vērsos pie ārstiem vet- klinika), kad pirkām suni, viņa nedaudz klepoja un audzētāja Margita man teica, ka ierpiekšējā vakarā kucēns ir izpeldējies, un laikam nedaudz apaukstējies. No klepus kucēnu izārstēju, bet tas bija tikai sākums visām likstām. Kucēnam sākās problēmas ar ādu, tā kā klepu varēja izārstēt tikai ar antibiotikām, kritās imunitāte un atklājas, ka kucēnam ir ādas parazīti (Demodex), ko manto no mates un kritoties imunitatei tie aktivizejas. Parzitus apkarojam, tas prasija daudz laika, pacietibas un ari lidzklju. Ari tagad visu laiku ir jāuzmana āda, lai tās šausmas neatkārtotos.
Lietojam ipashu, partiku, ljoti jutigiem un alergiskiem sunishiem.
Protams, suni es iegādājos pirmo reizi dzīvē un varbūt pieredzējuši suņu mīļi un īpašnieki man teiks, ka tas ir normāli, suni slimo tā pat kā cilvēki, un vienkārši nepaveicās gadijas slimigs suņuks. Tā es arī domāju līdz vakardienai, kad uzzināju sava mīluļa diagnozi-Displazija E- stadija ( smaga gūžas locītavu displāzija) pakaļkaju gūžu locītavās un priekšķepu elkoņos. Manam sunitim ir tikai 2 gadi un 6 mēneši, viņa ir gudrs, lielisks, mīlošs ģimenes loceklis, bet viņas iedzimta slimiba nakotne laupis viņai ilgu mužu bez sapem.
Man sap sirds par savu miluli un ir ljoti skumji, ka uz pasaules ir cilveki, kuri apzinati vairo slimus dzivniekus un taisa no ta lielo biznesu. Sakot „apzinati” esmu 100% parleicinat, ka audzetaja Margita zin pārdoto kucēnu vecāku veselības stāvokli (kā tautā saka, suns zin ko ēdis) un to, ka tada slimiba ka displazija iedzimst ari pecnacejiem, jo kad pirkam suņuku mums teica, ka kucēnam uzturā jālieto Glyco-flex !!! Šīs zāles mums izrakstīja pēc tam, kad konstatēja displāziju. Veseliem kucēniem šādas zāles nav jālieto.
Cilveki, kuri velas iegadaties sev gimenes miluli un draugu, pirms dariet to, pieprasiet no audzetaja displazijas testu abiem vecakiem, un sledziet pirkuma ligumu, lai pretenziju gadījumā varat aizstāvēt savas tiesības un izvairītos no slimu suņu iegādes.
Par savu mīluli es rupējos un nežēloju neko viņas veselības un dzīves kvalitātes labā, bet tas viss maksā ne tikai naudu, bet prasa daudz pārdzīvojumu un asaru. Kopš iegādājos suni no audzētājas Margitas Dunskas, esmu biežs veterinārās klīnikas viesis, jau no pirmajām dienām. Un, ja jau, kā te daži komentētāji raksta, Margita un viņas ģimene ir tik lieli suņu mīļi un tik labi audzētāji, tad kāpēc viņi audzē slimus suņus, melo pircējiem un baidās no cilvekiem, kuri iegadajushies viņu audzētos sunjus?
No sirds novēlu Jums visiem veselus ģimenes mīluļus.

Z zukins 13.06.2014

Man šie cilvēki pašā saknē riebjas! Pilnīgi piekrītu visam iepriekš teiktajam! Mūsu mīlulis aizsaulē aizgāja nepilnu 3 gadu vecumā. Cīnijāmies, cerējam, bet ..., bija tā pati gūžu displāzija, ar to varētu vēl sadzīvot, bet kad liesa beigta un vēdera dobumā uzkrājas šķidrums - onkologija! Neizsakāmas sāpes gan lieliem, gan mazajiem mūsu gimenes locekļiem. Ceru, ka attiecībā Dunsku gimeni, piepildīsies sakāmvārds "dots devējam atdosies"!

K katekate 25.10.2014

Lasu un brīnos - nu kā tā var????!!! vai tiešām suņi ir tikai bizness, un var šitā ņemtu un vairot slimus suņus???? Liekas, cilvēkiem nekas neinteresē, tikaai nauda. un skumji, kad dzīva radība kļūst pr biznesu. vienreiz pati gandrīz neuzķēros uz krāpniekiem, bet beigās to sunīti nepaņēmu. pirmo iemksu gan biju samaksājusi, tikai naudu krāpnieki neatdeva. vēl beigās vainīga paliku, ka šiem manis dēļ jaunu pasi sunim būs jātaisa. bet manā gadījumā as bija vācu aitu suns un displāzijas pazīmes pus gadu vecam kucēnam bija redzamas ar neapbruņoti aci. tikai tajā laikā es vēl neko par to nezināju, labi, ka suni ņēmu ne uzreiz, bijām sarunājuši, ka veikšu pirmo iemaksu, bet suni man atvedīs pēc nedēļas. pa nedēļu daudz domāju un ievācu informāciju gan par, kā man tad šķita, jocīgajām pakaļkājām, gan to klubu. un nekas labs nebija - tā arī uzzināju, kas ir displāzija, ka klubs tas bija briesmīgs, vairo slimus suņus, kā arī to, ka šādiem šķirnes suņiem tās pases (potēšanas) var taisīt uz nebēdu (viltot visas potes u.t.t.), tik jābūt "uzticamam" vetārstam. tā lūk. labi, ka neuzķēros. suņi jāpērk no pazīstamiem auzdzētājiem.