Vanags pluss SIA - Krāpšana

Sandra Vanaga ir ši uzņēmuma valdes locekle.Viņai pieder kafejnīca+bulciņu ražotne.Nostrādaju par konditoru pie viņās gandrīz 1,5 gadi.Samaksa bija minimālā alga,maksāja daudz maz laicīgi,lidz pienāca laiks,kad paprasīju atvaļinājumu.Algu maksāja 15.datumos.Tad tikai paradījās cilvēciņa īstā seja,pateica kad atvaļinājuma naudu nemaksās un nesamaksāja par iepriekšējo menesi algu un jaunajā mēnesī par 11 darbadienām.Tā ari paliku nesaņēmusi attalgojumu ko biju nostrādājusi+atvaļinājuma nauda.Tā kā ja kads jauns konditors ies strādāt pie šī cilvēciņā,būs apčakarēts tāpat kā es.Bet viss jau nostāsies savās vietās,visi dabūs to ko ir nopelnījuši.Ar cieņu bijusī SIA,,Vanags pluss,,konditore.

J

J John Johnson 16.08.2016

kapec neversaties darba inspekcijaa?

J jkl 18.08.2016

Darba inspekcija haha ,ta laikam ir nopirkta:D

J jkl 18.08.2016

Darba inspekcija nekam nederīga institūcija,nezinu par ko tad šie saņem attalgojumu,visi jau ir pēŗkami un pārdodami,tāpat kā mūsu Valdība(zagļi).