www.sudzibas.lv Vanaga zobārstniecības klīnika Krāpšana un slikta ārstēšana.

Vanaga zobarstniecibas klinika - Krāpšana un slikta ārstēšana.

2020. Gadā, Vanaga Zobārstniecības klīnikas zobārste Elīna Kauce izkropļoja man visu mutes dobumu. Neiesaku ārstēt zobus pie šīs ārstes.
Ārste, neveicot nekādu zobu analīzi, rtg, zobu nospiedumus, neatrunājot izmakas, neizskaidrojot savu rīcību, ar kaunināšanas un iebiedēšanas metodēm - ja tagad viņa neveiks zobu virsmu atjaunošanu, man būs milzīgas Veselības problēmas nākotnē. Noticēju. E. Kauce uztaisīja man milzīga izmēra sānu un aizmugurējo zobu paaugstināsanu, nevis virsmu atjaunošanu. Muti nevarēju aizvērt, zobs uz zoba neturās, mēle slīdēja ārā, siekalas tek pa kaktiņiem. No mana pareiza sakodiena, e. Kauce izveidoja man pataloģiju - priekšēju vaļēju sakodienu.
Sūdzējos klīnikai, 1/3 naudas atdeva, bet pārējo naudu 2/3, neatdeva. Izdarīto arī atteicās labot. Kad solīju, ka sūdzēšos Veselības inspekcijai, palūdzu savas pacienta kartes kopiju. Pacienta kartei trūka 3. Lapa. Pārējo lapu numerācija bija pārlabota. Kad vaicāju administratorei, kur ir 3. Lapa. Viņa teica, ka to lapu man nedos. Es uzstāju, lai dod, jo uz lapas bija mans paraksts, bet lapa bija neaizpildīta. Administratore sadusmojās, izsvītroja manu parakstu, izplēsa lapu un izmeta lapu miskastē.
Uzrakstīju sūdzību Veselības inspekcijai. Inspekcija sūdzību noraidīja, jo klīnika bija izplēsi lapu un un vanaga klīnikas dokumentācija ir parādījies ieraksts, ka es pati esot izsvītrojusi informāciju pacienta kartē. Melus es nepacietīšu! Turklāt vēl, Veselības inspekcija sarakstīja lēmumā virkni faktu nepatiesību. Lietu pārsūdzēšu!

I