Van graf - Bojājums

Iegādājos van graf veikalā akropole apavus hugo boss pa 180 € un pec 5 dienām tie sāka plīst. Naudu atdeva, bet rakstu lai brīdināt, ka tomēr tās nav baumas, ka tur tirgo kreiso preci par tādu naudu. Tāpēc ticu, ka kādam šī vēstule palīdzēs un cilvēks nejes riskēt ar savu naudu

A Andrejs Adamenko 03.10.2019

Tavs jau noteikti interesē un tev ir tipiska reakcija uz patiesību, ta nepatīk nevienam ha ha ha

A Andrejs Adamenko 03.10.2019

Turks, bet varam tikties un apspriest to

A Andrejs Adamenko 03.10.2019

Un raksti lūdzu bez kļūdām, tu vel vairāk pazemo sevi kā latvieti

A Andrejs Adamenko 06.10.2019

Būdams Andrejs Adamenko, es rakstu gramatiski pareizi, kas apkauno tevi "kā latvieti" vel vairāk?.

V virtulis123 06.10.2020

Van grafā iegādājos tommy hilfiger ziemas jaku apmēram par 450euro, kurai pēc nepilna mēneša sāka krist pogas ārā, kopā nokrita 3 pogas un aiznesu jaku atpakaļ, jo man tas likās apsurdi, ka par tādu naudu jakai kriīt pogas pašas ārā. Azinesu uz veikalu ar domu samainīt pret citu jaku. Pēc pāris dienām man zvanīja un teica, ka vienu pogu pats esmu izrāvis un pārējas ,,tiešam ir rupnieciski ražots brāķis'', bet viņiem tādās pašas jakas nebija, tāpēc vēlējos, lai man atgriež naudu, bet naudu viņi atteicas atgriest. Viņi uzstāja, lai izvēlos citu preci. Stundu gandrīz norunāju pa telefonu un mēģināju ieskaidrot, ka, ja viena poga ir braķis ,tad parējās ari būs un, ka man vajag citu tādu pašu jaku vai naudu atpakaļ, bet ''ekspertu komanda'' (paši darbinieki ) ir secinājuši, ka esmu pats vainīgs un jaka ir nolietota.
Beigās man nācas iet uz veikalu, kur runāju ar vieno no ''ekspertiem''. Meģināju ar viņu runāt, bet viņi nevēlējas iedziļināties un vispar savu manu viedokli uzklausīt, teica, ka man ir jaizvēlās citas mantas, drebes par 450euro.

Viena no izvēlētājam drebem bija divi Calvin Klein džemperi katrs par 100 euro. Macījos no kļūdām un pie kases pats tēloju ekspertu un parbaudīju drēbes vai viss izskatās kartībā. Vienam no džemperiem bija viss caur sarusējis metāls, kas nāk kapucei striķa galā. Par 100 euro pirkt rūsas gabalu? Nē, paldies. Parādiju kasierei, kādus mēslus viņi mēģina iesmērēt un viņa to džemperi nolika malā. Nebrīnītos, ka kompanīja ''Van Graf'' to džemperi pēc tam pārdeva. :)

Secinājumi: Veikalā preces ir nekvalitātīvas un nevienam neiesaku tur neko pirkt dargāku par 50 euro. Ar citām precēm, kuras esmu tur iegādājies piemēram kreklus, nav bijušas nekādas problēmas.