www.sudzibas.lv Valuutas birzha Kaa es veinaa dienaa zaudeeju 2000USD

Valuutas birzha - Kaa es veinaa dienaa zaudeeju 2000USD

Sveiks! Veelos pastaastiit par to kaa pagaajushaa nedeeljaa zaudeeju 1930, 63USD valuutas tirguu.
Pats es ar valuutas tirgoshanu nodarobjos ap triis gadiem.
Viss saakaas ar to ka ap otro augustu biju atveeris dazhas poziicijas uz pirkshanu peec instrumenta USD/JPY. USD/JPY kurss stirpri gaaja uz leju bet tomeer, neticot uz to ka USD/JPY varees parsniegt vel zeemaaku 15 gadu punktu, atstaaju shiis poziicijaas atveertas. Bet tomeer USD/JPY kurrs krita un krita, tad es noleemu hedzjeet sho poziiciju un atveeru jaunu poziiciju ar instrumentu NZD/JPY, uz paardoshanu.
USD/JPY tomeer, kaa jau man likaas strauji uzkaapa augshaa, un poziicija bija labi ienesiiga. Deelj taa ka bija aatri ienesiiga(liels netipisks kaapums)
Diemzheel deelj taa ka bija atveerta hedzheejosha poziicija peec NZD/JPY, taa bija ar ap 400USD miinusu.
Bija kaads briidis kad man bija iespeeja vissas poziicijas aizveert ar "nieka" (saliidzitnot ar koopejo miinusu) 250USD miinusu. Toomeer es noleemu gaidiit, un tas bija velti, -250 -400 -600 taa miinus auga un auga liidz sasnsiendza tik milziigu miinusu. Skopais maksaa vairkaart. Taalaak kas notika? Depoziits nebija tik pietiekams lai veltiitu paareejaam atveertaam poziiccijaam, deelj taa vajadzeeja aizveert arii taas ar miinusu. Shobriid taas buutu sasniegushas pozitiivu punktu. Tagad protams domaaju ka aizveertu hedzheejosho poziiciju ar to miinusu.
Skopais maksaa vairkaart.
Pielikumaa pieliku atskaites skrinu un grafiku. Ljoti slikti arii tas ka, deelj taa ka bija atveerta visai liela poziicija kopumaa es nevareeju tiirgot ar citu instrumentu, un zaudeeju veselu septembra meenesi deelj veinkaarshas gaidiishanas.
Man shii pamaaciiba izmaksaaja veelus 1000 latus. Noveelu Jums nebuut skopiem jebkuraa dziives jautaajuma, lai netgadiitos shaada vai liidziiga kjibele. Kaa arii noveelu Jums ticeet saviem speekiem, un buut labam cilveekam.

E

A Archy 10.10.2010

Forex vispār ir najobs, un tas rallijs bija boj intervence pašmāju ekonomikas konkurences stiprināšanai eksporta tirgos, jpy ilgtermiņa prognoze - tikai uz augšu :)