Valts un Liene, lentzāģis, Cēsis - Melo

Atsauksme.

Pirms kāda laika laicīgi sarunāju lentzāģa pakalpojumu, lai sazāģētu baļķus dēļos utt. Bija ap 50 kubiem. Sludinājumou portālā atradu uzņēmumu no Cēsīm, kuru pārstāvēja vīrietis, kurš stādījās priekšā kā Valts, tel. numuru pēdējie cipari….65. Marta vidū vienojāmies, ka apmēram pēc mēneša, pusotra atbrauks ar lentzāģi. Pagāja laiks, zvanīju, teica, ka pārliek vēl uz ~ 2 nedēļām. Zvanu pēc 2 ned. , neceļ, uzreiz pazvanīju no cita numura - pacēla. Atkal solījums pēc pāris nedēļām. Kad pagāja arī šis laiks zvanīju no sava telefona, viņš necēla, pazvanot no cita tel. nr. pacēla un atkal tas pats stāsts, ka pārceļam. Tikmēr viņš teica, ka vajag mainīt uz lielāku amperāžu drošības slēdzi un tad brauks. Tas tika izdarīts un kad sazvanījāmies, tad atkal pārcēla. Sludinājumi tāpat par lentzāģa pakalp. tika likti un kad zvanīju uz otru tālruņa numuru, to pacēla Liene, tālruņa numurs beidzas ar….48. Viņa arī pāris reizes solīja - viss pēc nedēļas braucam, būsim utt. Sāka celt cenas. Pagāja mēneši 4 pēc pirmās sazināšanās un ~ 3 mēnešus viņi "brauca" - tūlīt, tūlīt būsim. Vēl iedeva numuru meistariem no Krimuldas, lai tiem zvanot. Tur tas pats - pēc nedēļas vai divām būs un tāpat nulle rezultāts.
Vienvārdsakot, tāda bērnu kantora attieksme. Tolaik vēl internetā atradu pēc viņu vārdiem, ka šie it kā kaut kādus celtneicības darbus Cēsu apkārtnē veica, facebook' ā lika reklāmu un firmas.lv redzēju, ka bija dabūjuši covid naudu par dīkstāvi. Vai viņi reāli arī kaut kur strādāja vai tikai kaut kādām naudām, fondiem pieteicās tas paliek atvērts jautājums.
Ja abi bernudārznieki kaut kur liek sludinājumus par lentzāģu pakalpojumiem, esiet uzmanīgi un piesardzīgi - varbūt darba stils nav mainījies.

J

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes