www.sudzibas.lv Valters plus Nožēlojams serviss

Valters Plus / Darbnīca - Nožēlojams serviss

Šī gada septembrī, griezos tirzniecības centrā A7, ‘’Džutas’’, Krustkalni, Ķekavas novads, pie uzņēmuma Sia ‘’Valters Plus’’, Reģ. Nr. LV40003424184, kuršs nodarbojās ar atslēgu izgatavošanu un pulksteņu remontu. Manam pulkstenim Storm .... bija beigusies baterija, ko vajadzēja nomainīt pret jaunu. Kā izrādījās, šajā darbnīcā tiek nodarbināti cilvēki, ar ļoti zemu kvalifikāciju šajā jomā un rezultātā, tika sasists pulksteņa stikliņš (pēc pašu teiktā, tika ielikts presē, ko ‘’izrādās’’ nedrīkst darīt. Vienojāmies, ka viņi uz sava rēķina uzstādīs precīzi tādu pašu zilgan-violētā tonī. Pēc vienas dienas ierodoties pēc sava pulksteņa, konstatēju, ka stikliņš ir nomainīts ļoti nekvalitatīvi (gar malām redzamas līmējuma pēdas) un stikliņa tonis ir pelēks. (Ja šis pulkstenis maksātu 20-25EUR, neko neteiktu, bet šo pulksteni iegādājos par ....-EUR). Saņemot pulksteni, norādīju, ka mani tas neapmierina un lai savu ‘’haltūra’’ izlabo.
Pēc 3 nedēļām griezos atkārtoti saņemt savu pulksteni, bet kā izrādījās, nekas nav izlabots un vienīgais ko paskaidroja, ka tas nēsot tik vienkārši izdarāms, jo esot taču jāpasūta.
Šo gadījumu varētu salīdzināt ar piemēru, a/m Audi melnā krāsā aizvestu uz remontu un saņemot konstatētu, ka šī ir citas markas a/m, bet jautājot kur mana, atbildētu, četri riteņi ir, motors ir, uz priekšu brauc, - tad viss ok, ņemiet un beidziet man krist uz nerviem.

Nevienam šo kantori neiesaku, klauni un nejēgas!!!

G

S swizz 30.09.2016

Tāpēc dodies tikai uz Vaļņu ielas remontu pretī Galerija Centrs, tur tiešām ir speciālists. Ko vēl varu pateikt, Storm jau tāda bižutērija vien ir ,tāpēc nebrīnies ka nestandarta stikliņi ir jāsūta un ilgi jāgaida.
Tomēr kā mainot bateriju ir izdevies stiklu saplēst, jābrīnās. Man acu priekšā dažādiem pulksteņiem tas darīts, nekad tāda iespēja pat nav pastāvējusi.