valsts vara jeb deputati - nolaidiba

Vai tad vienreiz nevajadzetu samazinat algas visiem liekeziem saema un ministriem? Kauns pat paskatities uz viniem, kadi vini nobarojusies un notaukojusies tur sez un lemj ka apsmaukt tautu un ieraust sev nasis! Ta jau visu valsti ir izputinajusi to arzemniekiem pardodot!!! Kauns butu, ka savu dzimto Latviju pardod arzemniekiem un pasu tautiesi brauc vergot citur. Saka ka jaunie Latvija ir slinki un negrib radit savus uznemumus, tad rodas jautajums ka lai ko tadu atver ja bankas nedod kreditus??? Tad lai uztaisa sev minimalas algas ka parastajiem lautiniem un parejo naudu dod uznemumu radisanai. Neviens no ministriem nav painteresejies vai pienemis likumu, ka butu obligati jastrada tik viena darba un tadejadi atbrivotos ari citas vakances!!! Tapat, kur var but tada korupcija bankas, ka par visu tik jamaksa procenti? Interesanti gan valsti naudas nav, bet bankas plaukst! Tadu ka parex banku vajadzeja sen nolikvidet nevis saziedot naudu un visus bankierus satupinat cietuma. Cik ilgi var turpinaties si tautas mociba un visu tik norakstam uz ES??? Galvenais, ka ar pliku pakalu esam ES! Zel, ka latviesu tauta tik glupa un nav vienota ka citur, kas ar nemieriem nogaztu so lieko valdibu, kas neka nedara! Zinas pat skatities nav ko, jo katru dienu radam vienu un to pasu.

B Baņkieris 04.07.2010

Nu, nu! Nav jēga šeit izliet savas dusmas uz politiķiem, deputātiem un ministriem! Viņi tāpat šeit nelasa neko un nemaz nenāk šeit!
Mūsu politiķus intresē tikai personīgās kabatas un nospļauties viņiem uz valsti un tās iedzīvotājiem!

Savu negatīvismu varēsiet izteikt rudenī vēlēšanās, ja kārtējo reizi nenoticēsiet šiem populistiem, bet populisms ir un būs pamatīgs! Domāju, ka 80% Latvijas pilsoņi noticēs šim populismam un pie varas tiks šie paši zagļi un Latvijas iznīcinātāji!

KĀDA TAUTA, TĀDI DEPUTĀTI!
Paši taču vēlam viņus!