Valsts Uzturlīdzekļu Garantijas Fonds - Slikts serviss

Iestādē strādā darbinieki, kas ir ne atsaucīgi! Nespēj paskaidrot savus lēmumus un nepārtraukti meklē sev attaisnojumus! Iesaku nesadarboties! Nebrīdinot aprēķina kaut kādus mistisko parādu un vēlas iestāstīt ka tā ir mana vaina! Mafija kas sadarbojas ar vēl tik pat taisnīgu iestādi kā bāriņtiesas!

Komentāri (3)

L Lailailai 10.12.2019

Iestāde, kopà tas izveides, ir lielisks atspaids tam vecākām, kurš audzina bērnu viens un no otra vecāka nesaņem nekādus uzturlīdzekļus. UGF darbojas ti vari likuma ietvaros, prasot attiecīgus apliecinājumus un izziņas no potenciāla klienta un dokumentu iesniedzēja. Ja Tev to vis nav, tad rekomendēju tos visus savākt un doties uz fondu jau esot sagatavotai. Tāpat vien, ka Tu tāda nabadzīte, naudu Tev pakaļ nemetīs.

L Lāsma Gravina 13.12.2019

Tāpat vien, ka Tu tāda nabadzīte, naudu Tev pakaļ nemetīs. Tā var runāt tikai tāds kas ar to nav saskāries!aizvainot un pazemot citus tas ir tieši tā pat kā UGF! Bet ja tu esi palikusi viena ar diviem bērniem. un vienīgais apgādnieks,bet tev atbild kāds kas nezina ko atgbildēt! pēc manām domām tiek atkal izšķērdēta valsts nauda! Cilvēks ja nezina tad noskaidro neviss saka ka pati esi vainīga! un iespējams ka telefona sarunu atbildēja apkopēja! jo tiešām atgādināja man manu sētnieci!

H helen666 17.12.2019

Es pārdzīvoju depresiju, kad vīrs atstāja mani un bērnus pie citas sievietes, mums bija skaista dzīve kopā un mierīgas mājas kopā. Pirms dažām dienām es pamanīju viņa dīvainu izturēšanos, pēkšņi pēc dažām nedēļām es uzzināju, ka mans vīrs redz kādu citu. viņš pārtrauc sarunu ar mani un sāka atgriezties mājās vēlu no darba, viņš gandrīz nerūpējas par mani un bērniem, es lūdzos viņu mainīt savu ceļu un būt labam cilvēkam, kāds viņš ir. viņš atteicās mani klausīties. Es rūgti raudāju ar salauztu sirdi, jo mana laulība izjuka. Es darīju visu iespējamo, lai labotu šo problēmu, bet visu bez rezultātiem. Es kļuvu ļoti noraizējusies un bezpalīdzīga. Es dzirdēju lieliskas ziņas par Dr.Goko darba laulības izšķiršanu, sazinājos ar viņu un visu notikušo es izskaidroju ar cerību rast risinājumu no viņa. Viņš apsolās man palīdzēt, ko viņš arī izdarīja. Viņš atrisina problēmu manā laulībā un atkal apvieno vīru pie manis. Es ar lepnumu varu teikt, ka mana laulība atkal ir atkal labāka. sazinieties ar palīdzības e-pastu: [slēpt]@gmail.com
WhatsApp un Viber šis numurs +2348056398964

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes