www.sudzibas.lv Valsts Jaunatnes Iniciatīvu centrs Nekompetence, neobjektivitāte, briesmīga izturēšanās

Valsts Jaunatnes Iniciatīvu centrs - Nekompetence, neobjektivitāte, briesmīga izturēšanās

Valsts Jaunatnes Iniciatīvu centrs ir vienkārši šausmīga institūcija, kuru krīzes laikā pavisam noteikti vajag slēgt. Un Valsts kontrolei te būs īstā vieta - šausmīgi tēriņi liekām aktivitātēm, darbinieki tiek piepiesti darīt lietas, kas nav darba līgumā un kas pārkāpj jebkādus juridiskos likumus. Darbinieki tiek atlaisti nevis vienkārši, bet pēc ilgstošssi izdarīta spiediena, kad cilvēki paši spiesti uzrakstīt atlūgumus. Nemaz nerunāsim par viltotajiem dokumentiem un autoritatīvo režīmu no Hitlerienes Agras Bērziņas puses.
Šajā iestādē strādā nekompetenti ierēdņi, kuriem nav ne izglītības, ne gribēšanas veicināt jauniešu iniciatīvu. Tad kad tu ienāc šajā iestādē nekad neviens te nestrādā - sērfo pa draugiem vai čalo ar kolēģiem. Ir daudz vairāk citu organizāciju, kas veicina iniciativu, VJICS to vairāk gremdē, nevis ceļ. Šo naudu, ko patērē VJIC varētu pieskaitīt nabaga skolotājiem. Jaunieši visos VJIC projektos tiek iesaistīti tikai sekundāri.

B

I Ibuci 16.05.2009

Pilnīgi lieka iestāde, kurai vārds "valsts" pilnīgi lieks.
Man minēja, ka šo iestādi tā vienkārši neizsvītros (mierīgi gan varētu), jo Koķei paziņa...:(