www.sudzibas.lv Valross Krāpnieku kantoris

Valross - Krāpnieku kantoris

Es, firmas Valross projektu vadītājs V.Klizma turpmāk tirgojot profesionālās virtuves tehniku un aukstumiekārtas svinīgi solos vairāk nemaldināt savus klientus par lietotās tehnikas kvalitāti un nekad vairs negarantēt tās darbaspējas uz vienu gadu. Gadījumā, ja arī notiks kāda šmuce, tad atbildēšu uz telefona zvaniem un došu solījumus iegādāto tehniku salabot . Apsolu, ka nesrtādājošo tehniku sākšu remontēt vismaz 12 mēnešu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas, nekā līdz šim - neremontēšu nemaz. Vienmēr apsolos atpazīt savu bijušo klientu un neteikt, ka ar Jūsu firmu es vairāk nestrādāju un tagad Jums jāzvana firmas direktoram - nekoptajam onkulim ar diviem vēderiem(viens virs siksnas, otrs zem) Aleksandram Abortam. Tas nekas, ka viņš celtnieku specapģērbā tērpjas, metodes viņam ir mūsējās - apsolīt, neizpildīt, neatbildēt, sameloties, nozust, u.t.t. Es apsolu izpildīt visus Aleksandra Aborta neizpildītos solījumus viņa vietā visu mūsu klientu priekšā. Bet ar vienu noteikumu - Jums jāpagaida, es Jūs nepazīstu, uz zvaniem neatbildēšu un paši esat pie visa vainīgi.
Patiesā uzvaras priekā Vitālijs Klizma un Aleksandrs Aborts.