Valodu skola Unilingvo - Krāpšana

Uzņēmums valodu skola unilingvo nu jau iespējami evago eduction ir krāpnieki.
Agnese un Evans Osemwegie kā īpašnieki shēmo kā apkrāpt katru klientu skatoties pēc viņu maka biezuma. Par pakalpojumiem nav konkrētu cenu. Kā es to zinu? Jo es tur nesen strādāju un aizgāju prom, jo alge tika izmaksāta vairākās daļās un tās nebija 2 reizes. Bet algu izmaksāja 7 daļās. Nepārtraukta melošana un nekonkrētība. Klientiem kas nāk uz nodabībām ir jāgaida kad pasniedzēji ierodas darbā, tādējāti kavējot klienta laiku un tērējot naudu ko viņi samaksājuši par nodarbībām. Noteikti neiesaku.

Re

Da Dace Gediņa 08.01.2018

JG Studija ir Jānis Grīnbergs - zaglis un krāpnieks, "remontēja" manu dzīvokli - nozaga materiālus,instrumentus un vēl izkrāpa naudu par nepadarītu darbu, cik zinu, tad apkrāpa un apzaga arī valodu skolu unilingvo un vēl vairākus uzņēmumus,kur piestrādāja - nekur ilgāk par mēnesi un visur pamanījās kaut ko nozagt vai izkrāpt. Ja kāds vēl cietis no JG studijas vai celtniecības "meistara" un biznesa haizivs Jāņa Grīnberga krāpnieciskajām darbībām - lūgums sazināties ar mani _- Dace - templietis@inbox.lv

No NormundsNīdējs 12.01.2018

Es ar grībēju iemācīties Amerikāņu Spāņu valodu, bet beigās atklāju,ka man iemācīja Brazīlijas Spāņu valodu! Krāpnieki! #esmudusmīgs

Si Sigita Bronze 13.01.2018

tu domā portugāļu?