www.sudzibas.lv Valmiermuižas pils Ņirgāšanās par darbiniekiem

Valmiermuižas pils - Ņirgāšanās par darbiniekiem

Neieteiktu nevienam stradāt Valmiermuižas alu. Pret darbiniekiem izturas ka pret suņiem. Algas maksa aploksnes un minimālo uzrada uz papīra. Atvaļinājumā naudu protams rēķina no minimālās. Nerunājot jau par visiem citiem pārkāpumiem. Jāstrādā necilveciskos apstākļos. Vasara iekšā telpas 40 grādi. Ventilācijas sistēma ari nekāda, kaut vai krīti gar zemi, toties novērošanas kameras visur uzstādītas labi kad vel tolete nau. Piekāsās par katru sīkumu nepareiza kustība un tu jau esi zaglis. Darbinieki strādā pa 15-16 h diena 4-5 dienas nedēļā dažam labam sanāk ari vairākas dienas. Visas pārbaudes ari tādas virspusējās nu kuram nauda tam ari vara. Visu vasaru visi tika noverdzināti un tagat pēkšņi štata samazināšana bez brīdinājuma.

L Lietotājs023 08.11.2016

Par algām šajā uzņēmumā vispār nerunāsim.. Lielākā daļa darbinieku ziemā nesaņem pat minimālo algu. Nedomāju, ka cilvēks spēj izdzīvot ar 170e mēnesī. Tā ir ņirgāšanās par cilvēku. Un iedomāsimies, ka ne tikai vienam cilvēkam jāiztiek par šiem 170e, bet piemēram ir apgādājamais? Ko tad?
Protams, tiem, kas vēl dzīvo pie mammām un rēķini nav jāmaksā, te ir īsta zelta bedre.
Tākā ja esi saprātīgs un vēlies būt kaut cik patstāvīgs, tad tiešām neiesaku šeit strādāt.. :)