www.sudzibas.lv Valmieras sociāla ģimenes centrs Cilvēku tiesības pārkāpumi

Valmieras sociāla ģimenes centrs - Cilvēku tiesības pārkāpumi

Labdien, mums ir sūdzības par to ka viņi. Mums neliek miera. Sakara, ar to ka es viena audzinu meitu. Stradaju pastaviga darba. Man neapmierina vinu attieksme pret cilvekiem. Neko nepalidz invalidiem ar kustibas traucejumiem. Izturas loti nelaipni. Ari pret maminam, jakave darbs tikai lai apmekletu pasvadibas iestadi. Tas mani loti neapmierina. Ta ka vini butu galvenie, ka obligati butu janak. Ta diena man aiziet zuduma, kaut es vareju nopelnit naudu. Socialie darbinieki, nesaprot, kad man jabut darba. Kad nevaru kavet regulari darbu. Un piedraud ar barintiesu, kad neatnaksu uz parunam, tas ir cilveku un bernu tiesibu parkapums. Ludzu pienemt stingrus merus. Man ir saglabata vestule ar sadu tekstu. Es par bernu rupejos. Godigi stradaju un pelnu naudu. Iir vairaki parkapumi par sadu lidzigu gadijumu. Jums rakstu pirmo reizi griezos ar sadu sudzibu pie jums. Jums raksta iluta kerpe no valmieras.

Dainis 24.07.2018

Jūs neapmierina tas, ka jums ir jātērē savs laiks lai sociālais dienests jums sniegtu palīdzību?

R 24.07.2018

Jūs taču izlasijāt, ka sociālais dienests draud ar bāriņtiesu, neierašanās gadījumā. Te jau vairs nav runa par palīdzību, bet gan par to, ka ģimeni uzskata par nelabvēlīgu.

K komentārsss 24.07.2018

Daini, man arī patīk palasīt sūdzības, bet kāpēc Jums šajā saitā ir 1384 komentāri? :D Jums par sudzibas.lv maksā? :D

K komentārsss 24.07.2018

*par to