www.sudzibas.lv Valmieras piens Vai tas ir ķimeņu siers?

Valmieras piens - Vai tas ir ķimeņu siers?

23.06.2010 iegādājos ķimeņu sieru SuperNeto veikala Imantā, Anniņmuižas bulvārī, bet atnākot mājās secināju, ka diezvai tas ir domāts ķimeņu siers, jo sagriezt to absolūti nav iespējams. Tā saucamais "siers" vairak ir līdzīgs sviestam, vai kaut kādam lipeklim, nekādas saturības. Liekas, ka tam nemaz nebūtu pievienots biezpiens, bet sastāvētu pārsvarā no sviesta..Nezinu cik jau cilvēku ir nopirkuši šo nelietojamo preci, bet gribētu zināt, ko Valmieras piens ar to gribēja teikt? "Kārtīgi mācīti" viņiem tur darbinieki jāsaka..Ar to pilnīgi sabojā visu noskaņojumu..

I Ilona 24.06.2010

Ko var gribēt iepērkoties super netto veikalos !!!

L Lita 24.06.2010

Mēs arī nopirkām, bet paturot ledusskapī bez iesaiņojuma, vrēja viegli sagriezt, bet pirms tam arī pirmo šķēli nogriezu kā tādu lipekli...bet tas tāpēc, ka bija stāvējis iesaiņojumā siltumā.

I Ivars 09.07.2010

Man atkal tieši tāds garšo.