Valmieras CUBUS !!! - šoks

Sveiki!
Es biju pārsteigta par cenām, kurām paši darbinieki iepērkās!!! No malas klausoties kāda cena tagad būs apģērbam, ko iegādājās pašas sev pārdevējas.
Stāvēju pie bižutērijas stenda, kad manu uzmanību pievērsa pārdevēju komentāri un smiekli, citēju tekstu, kas sekoja :" Šito man par tik un tik santīmiem, es dārgāk nevaru atļauties!!! " Par ko nobrīnījos, bet tad redzēju, ka tiešām viena no pārdevējām samaksā to smieklu summu un ar preci ieiet darbinieku telpās, priecādamās par veiksmiigo pirkumu!!! Tad sapratu, ka tā ir ikdiena viņām!!! Brīnos, ka vēl Valmieras Cubus nav izputējis, jo pārdevējas staigā jaunās drēbēs noģērbušās no galvas līdz kājām, un galvu lieku ķīlā, ka nekas nav pirkts par cenu, kas norādīta uz birkas!!!
Skumji kļūst to visu dzirdot, jo tomēr tas ir darbs un atbildībai ir jābūt!
Es saprotu, ka var būt atlaides, bet pēc summas, ko dzirdēja manas ausis, tā ir vēl zemāka par pašizmaksu! To var pielīdzināt zagšanai, un, ja pārdevējas to tik atklāti dara, tad jau taciņa labi iemīta!!!

U

B Balta_Puma 27.02.2013

Tā tas varētu būt, ka darbiniekiem ir atlaide. Tas ir normāli. Turklāt esi pārliecināta, ka pēcāk tai pārdevējai starpību no algas neatvilks? Protams, nav korekti tādu tirgošanos taisīt klientu klātbūtnē.

U User12326 27.02.2013

kaa tad no algas atvilks :D smiekli naak, tad jau uzreiz pirktu par cenu, kas uz birkas, vai ar kaut kādu darbinieka atlaidi. Varbūt vienreiz vajadzētu atvilkt, tad domāt sāktu ar galvu nevis ar pakaļu! Jo apkalpošana tur arī pieklibo!

U uzzy 27.02.2013

Domājat, ka brutālais uzcenojums ir dēļ tā lai apkrāptu visus??

Ak naivie! Brutālo uzcenojumu apēd ārprātīgās īres maksas, algas, nodokļi un administratīvā biroja uzturēšana. Un ticiet man pēc tā nekas dižs vairs nepaliek. šādi veikali pa parastām klusajām darba dienām pat droši vien strādā ar zaudējumiem.

Ārzemēs uzcenojumi ir ļoti līdzīgi, tikai viņiem pašizmaksa ir vēl zemāka par to kāda ir mums dēl tā ka tīrgus ir stipri lielāks un apgrozījums neskaitāmas reizes lelāks.

šokēties jau varat, bet nu tā ir uzbūvēta tirzniecība visur pasaulē, tā kā nedomājiet, ka mūs te tikai jāj..

I izdzivotajs3 27.02.2013

Cik noprotu, ka doma bija izteikta, par to, ka mēs klienti esam muļķi, ka iepērkamies par tik drausmīgajām cenām, kāpēc tā saku, jo esmu viena no Valletas darbiniecēm, kad Cubus darbinieces nāk un šausminās par mūsu cenām ar komentāriem, kas tad to var nopirkt, es savā veikalā ar savu īpašo atlaidi visu tik iegādājos...Man jau nav žēl, lai jau iepērkas un krāpjas, bet vai tad tas tik skaļi jāsaka visiem????
Ik vienam ir savas atlaides un kaut kādā līmenī krāpšanās, bet tik publiski...

U User12326 28.02.2013

Es arī strādāju vienā no Valletas veikaliem un varu tik pateikt, to, ka tiešām tie darbinieki ir ļoti bezkaunīgi! Staigā tik un diedelē atlaides, pilnīgi pretīgi tas ir, 100 reizes atnāks un vienu un to pašu lūrēs, kamēr izdīgs atlaidi, nav jau žēl iedot, bet tad, kad sasola, ka savā veikalā arī iedos savu atlaidi (Cubusā), bet kad aizej un kaut ko vēlies iegādāties vai vienkārši skaties, izliekās, ka tevi nepazīst... tas tik liecina par Cubusa darbinieku līmeni...