www.sudzibas.lv Valerijs Tumplis Izkrāpj mašīnu

Valerijs Tumplis - Izkrāpj mašīnu

Vēlējos informēt par personu vārdā Valerijs Tumplis no Jaungulbenes. Kurš ar apmānu izmanīja to ka es viņam paņemu uz sava vārda mašīnu sakot ka pats maksās bet beigās aizbildinās ka viņam tagad neesot. Kad es teicu ka ņemšu mašīnu pie sevis tad draudēja ka pametīšot tad mani(es ticēju ka mēs esam kopā). Pēc mēneša viņš mašinu sasita un pazuda. Beigās es uzrakstīju policijā iesniegumu bet vini atteica man kriminālprocesu jo viņš esot pateicis ka pircis pa savu naudu. Varbūt kādam ir kāds padoms kā rīkoties šajā situācijā?

Z

Dainis 05.06.2017

Audzēt smadzenes varbūt...

Z zilais valis 05.06.2017

A kas tas par šķūninga eksemplāru bildē?

Kolta 05.06.2017

Šis ir iz sērijas - ir aitas un ir cirpēji!
Pilnīgi brīnos, ka vel pastāv tāda aprobežotība.
Autorei padoms- Ne jau jums būtu jaapdāvina vīrietis, tas būtu jādara viņam.

č Čupakabra 05.06.2017

Tai stāstā kaut kas neiet kopā : "viņš esot pateicis ka pircis pa savu naudu". Ar pateikšanu vien nepietiek, lai policija ierosinātu vai neierosinātu lietu.