S Sergejs 10.01.2007

Kaut kāds murgs, saprotamāk nav iespējams uzrakstīt? Viss šis izklausās pēc kautkāda sviesta ... Ja jau tevi nabadziņu tik briesmīgi apcēla, tad zvani 112! Nevis anonīmi dalies savās fantāzijās!

A Ange 10.01.2007

Valērijs Starpnieks, Tel.Nr. 25989575SIA FLAT LV darbinieks.

I info 14.01.2007

Jautājums vai tad kad gājāt dzīvokli skatīties nezinājāt ka viņš ir mākleris?Jā cilvēks pieļāva ļoti milzīgu profesjonālu kļūdu, kad nelika parakstīties visiem kas skatās dzīvokli, paļaujoties uz Jūsu goda vārdu.Un tagad jautājums Jums, kā Jums patiktu ka Jums nesmaksātu par Jūsu darbu, kuru esat izdarījis?Drošvien ļoti patiktu? Jo sirdī esat labs cilvēks un Jums galvenais nav nauda!

I info 14.01.2007

Kas tur ko nesaprast, cilvēks caur mākleri atradis dzīvokli, noslēdzis ar saimnieku īres līgumu un tagad negrib maksāt, būtu labi ja šis mākleris Valērijs uzrakstītu šo klientu Vārdus lai arī citas firmas uzmanās kad pie viņiem parādās šie jaukie klienti.

L Lienė 14.01.2007

Valerij, lai Jūsu firma noslēdz līgumu ar parād piedziņas firmām, (Jūs saņemsiet apm. par 20% mazāk no tās summas ko klients Jums parādā), bet toties viņš vairs nevarēs dabūt kredītus pat ne noslēgt līgumu ar tele2 vai LMT. Daudzas nekustamā īpašuma firmas jau to izmanto. Pilnīgi piekrītu ka tādi klinti ir jāsoda, lai neņirgājas par citu darbu!