Valērijs Sliņko - Baltijas Logi - Ražošanas vadītājs - Krāpšana - īres nemaksāšana

Šis īrnieks no manis īrēja dzīvokli Rīgā, Stabu ielā no 14. Jūlija, 2020 gada. Regulāri kavēja, neatbildēja, izvairījās un meloja par īres samaksu. Apstākļu sakritības dēļ, tika sarunāts, ka īres nauda (par pēdējiem 3 mēnešiem) tiks paņemta vēlāk, kad sāku pieprasīt kopējo īres maksu, īrnieks atkal mēnesi mani vazāja aiz deguna un kad izdarīju spiedienu, tad vienkārši pēkšņi aizbrauca nesamaksājot. Iespaids, ka cilvēkam ir problēmas ar alkoholu, tāpat dzīvoklī tika aktīvi smēķēts.

Mēģināju ar viņu kontaktēties, piedāvāju samazinātu summu, lai gan viņam mani būtu jābrīdina 30 dienas iepriekš, tomēr viņš dzīvoklī vairs neuzturās. Piedāvāju izveidot maksājumu grafiku parāda atdošanai reizi nedēļā. Bet šis cilvēks vienkārši bārsta tukšus solījumus, visam piekrīt, bet darbības nav nekādas. Rakstu šeit, lai brīdinātu potenciālos izīrētājus neizīrēt šim īrniekam.

Y

Ivo 14.05.2021

Raksta autors Jums ar galvu viss ir kārtībā ?
Kā drīkst publicēt internetā personas ID karti neaizklājot sensitīvos datus.
1. Tas ir satversmes 92.p. pārkāpums.
2. Jūs pārkāpjiet FPDAL un VDAR pamatīgi.
3. Tiek pārkāpts krimināllikuma 145.p.
-------------------------------------------
(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
------------------------------------------

Ja Jūs uzskatiet, ka attiecīgā persona ir vainīga, Jums ir tiesības pateikt, ka manuprāt tāds un tāds ir krāpnieks vai vērsties policijā, bet nevis publicēt internetā viņa personas datus ID kartes vai pases veidā. - tieši šī iemesla dēļ ir satversmes 92.p., Jūs neesiet tiesnesis, lai šādā veidā kādu "apkaunotu".

Y yiljet 14.05.2021

Esmu gatava rēķināties ar sekām. Bet Jums iesaku būt pieklājīgākam. Un skatos, ka nezinat likumdošanu, par īres nemaksāšanu var vērsties tikai tiesā, nevis policijā ;)

Y yiljet 14.05.2021

Un vēl, skatos, ka Jūs patiešām vispār nezināt, ko runājat, šeit ir informācija par to kas ir sensitīvie dati: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/reform/rules-business-and-organisations/legal-grounds-processing-data/sensitive-data/what-personal-data-considered-sensitive_lv

Y yiljet 14.05.2021

Lai gan, iespējams nevajadzēja publiskot ID karti - diemžēl neesmu saskārusies ar šādām situācijām iepriekš un diemžēl izņemt foto šeit nevar :(

Ivo 14.05.2021

Jā par policiju es tik tiešām kļūdijos, jo rakstiju plkst 3. Pilnīgi precīzi pieminējāt, ka Jums ir tiesības vērsties tiesā, nevis policiju. Jo, ja Jums ir slēgts līgums šis ir civillprocess.
Par policiju es pieminēju no tā otra cilvēka pozīcijas, to gan viņam ir visas tiesības darīt, jo Jūs jau pārkāpjiet krimināllikumu.

Bet par to, ka likumus es zinu krietni labāk nekā Jūs gan ir fakts. - tāpēc iesaku ieskatīties Vispārīgā datu aizsardzības regulā. https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/?uri=celex%3A32016R0679 , lai saprastu, kas ir personas sensitīvie dati.Un, pat, ja cilvēks viņus ir devis un atļāvis Jums kļūt par VDAR 4.6.p. minēto pārzini, Jums nav nekādu tiesību šos datus publiskot, jo tādi tiek pārkāpts VDAR 6.p

Kā arī apgalvojums, lai gan cik saprotu viņš ir tikai subjektīvs
../"Un sods pamatā ir naudas sods - Jūs te visiem staigājat un melus stāstat un vēl piedāvājat konsultācijas - šķiet pats esat krāpnieks un krāpniekus atbalstāt. "../
Tomēr prasa argumentētus faktus.
Kādus melus esmu stāstijis, kaut vai vienu piemēru. Kādā veidā es krāpniekus atbalstu ?

Ja Jūs nebūtu publicējis/usi personas ID karti es nekādā ziņā neko nebūtu raksijis, vai pati drīzāk izteicis atbalstu Jūsu pozīcijai. Bet šis ir atvērtais resurss, kurā 100% ticēt kādai no pozīcijai nevar, attiecīgi tiek izteikts tikai vienas puses viedoklis. Tā ir tikai versija, bet iespējams, Jūs ar šo cilvēku esiet naidīgās attiecībās un šādi centāties viņu pazemot...

Ivo 14.05.2021

Uzrakstiet sūdzibas.lv administrācijai, lai izņem ārā šo pielikumu ar ID karti, ja to izdarīsiet par "galvu" noteikti Jums atvainošos, jo savā ziņā arī saprotu Jūsu pozīciju, jo iespējams tikāt apkrāpta no negodprātīga īrētāja puses.